Miła atmosfera i profesjonalne usługi. Serdecznie polecam.
Opinia zweryfikowana
Katarzyna
sobota, 18 luty 2023
5.00/5
Polecam bardzo . Jak zwykle wyszłam od dziewczyn zadowolona . Super stylistki , świetna atmosfera , pazurki cudne jak zawsze ♥️
Opinia zweryfikowana
Anna
poniedziałek, 2 styczeń 2023
5.00/5
Zdecydowanie miejsce godne polecenia! Chodzę na paznokcie do dziewczyn już od dłuższego czasu i nigdy się nie zawiodłam! zawsze paznokcie wykonane bardzo dbale i pięknie 🥰🥰 Pozostałe zabiegi również wykonywane bardzo profesjonalnie! polecam serdecznie!🤩
Opinia zweryfikowana
Monika
poniedziałek, 2 styczeń 2023
5.00/5
Polecam z całego serca! Paznokcie, za każdym razem są wykonane starannie i wytrzymują do kolejnej wizyty 🥰 Co ważne, sprawdzają stan paznokcia podczas każdej wizyty i gdy coś je niepokoi informują o tym klienta 🙈 Dziewczyny są profesjonalistkami, widać, że każdy zabieg, który wykonują jest robiony z pasją i dbają o zadowolenie klienta podczas każdej wizyty ❤️
Opinia zweryfikowana
Sandra
poniedziałek, 2 styczeń 2023
5.00/5
Chodzę jakiś czas do Pani Patrycji, to jak starannie wykanana jest stylizacja zachwyca nawet mojego męża 😁 polecam z całego serca tak pięknych paznokci nie miałam już dawno ♥️
Opinia zweryfikowana
Katarzyna
środa, 21 wrzesień 2022
5.00/5
Profesjonalnie wykonane paznokcie , miła obsługa . Polecam ♥️
Opinia zweryfikowana
Katarzyna
poniedziałek, 22 sierpień 2022
5.00/5
Z całego serca polecam! Pierwszy raz zapisałam się na paznokcie na swój ślub w 2021 roku i od tej pory z przyjemnością przychodzę. Paznokcie są w świetnej formie, nie łamią się, dziewczyny korzystają z najlepszej jakości produktów. Jestem również zadowolona z dbania o higienę i z precyzji wykonania paznokci. Szeroki wybór kolorów i wzorów, miła atmosfera i kobiecy wystrój w salonie. Dobrze, że jesteście dziewczyny! :)
Opinia zweryfikowana
Olimpia
poniedziałek, 22 sierpień 2022
5.00/5
Polecam z całego serca! Paznokcie przepiękne, bardzo starannie wykonane, ogromna ilość kolorów do wyboru:) Zawsze znajdę coś dla siebie i co najważniejsze pięknie urządzony salon, w którym można się odprężyć i miło spędzić czas ❤️