Korzystaj wygodniej dzięki aplikacji mobilnej!

Gabinet Podologiczny Róża Rewieńska

ul Kulerskiego 11 , Grudziądz

Gabinet Podologiczny dedykowany jest terapii naszych stóp, ********* Oferujemy domową atmosferę, a każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie, dostosowując nasze zabiegi do Państwa potrzeb. ********* W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów sterylizujemy narzędzia w autoklawie medycznym. Warto wybrać nasz gabinet, który jest w 100% higieniczny i bezpieczny. ********* NASZE USŁUGI PODOLOGICZNE: (pedicure leczniczy - podologia - podiatria) * Terapia wrastających paznokci (klamry) * Pielęgnacja stopy cukrzycowej * Zabiegi na pękające pięty * Usuwanie odcisków, modzeli, brodawek tzw. kurzajek * Drenaż limfatyczny nóg * Masaż stóp / akupresura * Ortozy indywidualne * Badania mykologiczne / bakteriologiczne * protetyka paznokcia * usuwanie krwiaków podpaznokciowych * taping podologiczny (plastrowanie) * Indywidualnie dobierane wkładki ortopedyczne * konsultacje: homeopatia podologiczna oraz terapie naturalne ********* Rozszerzamy nasze zabiegi podologiczne o holistyczną terapię włączając homeopatyczną podiatrię i naturoterapię. Doradzamy preparaty homeopatyczne, ziołowe, sole Schüsslera, oraz odpowiednie suplementy diety. Wszytko to razem pozwala skuteczniej i trwalej pozbyć się takich dolegliwości jak brodawki, odciski, pękające pięty czy wrastające paznokcie poprzez subtelną regulację energii życiowej naszego organizmu, której prawidłowe funkcjonowanie odpowiedzialne jest za nasze zdrowie. Naturoterapia jest dodatkową, komplementarną formą pomocy stosowaną wraz z leczeniem akademickim. ********* Mieścimy się w Grudziądzu, na Nowym Rządzu (blisko byłego Reala/Auchana), przy ulicy Kulerskiego 11 - w budynku spółdzielni, na parterze mamy duży bezpłatny parking oraz podjazd dla niepełnosprawnych; Zapraszamy ! * Nasza strona podologiczna: WWW.PODOLOGIA-GRUDZIADZ.PL * e-mail: [email protected] * Regulamin: www.podologia-grudziadz.pl/regulamin

Usługi

Usługi promowane

PODSTAWOWY ZABIEG PODOLOGICZNY
1 h 15 min
150.00 zł
Wybierz

**Podstawowy zabieg podologiczny** polega na usunięciu zrogowaceń naskórka, obcięciu i oszlifowaniu paznokci, prawidłowym opracowaniu wałów paznokciowych, usunięciu odcisków, opracowanie pękających pięt oraz aplikacji odpowiedniego preparatu. Zabieg wykonywany jest bez tradycyjnej kąpieli stóp, ale z zastosowaniem najnowszych metod podologicznych. Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od przypadku.

Kosmetyczka

Manicure

MANICURE JAPOŃSKI
1 h
65.00 zł
Wybierz

Na zabieg składa się: opiłowanie paznokci, odsunięcie i wycięcie skórek, peeling dłoni, manicure japoński Manicure japoński jest to zabieg pielęgnacyjny polegający na intensywnym nacieraniu płytki paznokcia naturalnymi składnikami (takimi jak pyłek pszczeli, keratyna, witamina A i E, krzemionka z morza japońskiego), których celem jest odżywienie, regeneracja i wzmocnienie słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci.

Podologia

Konsultacja

BON sprzedaż
10 min
30.00 - 1,000.00 zł
Wybierz

ZAPROSZENIE / BON na prezent na dowolny zabieg lub kwotę
Dezynfekcja obuwia
20 min
10.00 zł
Wybierz

Shoefresh osusza buty od środka i zabija bakterie oraz grzyby. Sposób ten jest znacznie łatwiejszy niż dbanie o buty za pośrednictwem aerozolu dezynfekujących, które dodatkowo mogą wywoływać podrażnienia oraz alergie.Sportowcy są bardziej podatni na grzybice stóp i paznokci. Szatnie, natryski i baseny są pożywką dla grzybów i bakterii. Połączenie ciasnych butów i spoconych stóp zwiększa również szansę otarć oraz infekcji.
KONSULTACJE ON LINE
25 min
50.00 zł
Wybierz

Postanowiłam dla Państwa wdrożyć dyżur konsultacyjny, który ma za zadanie Pomóc każdemu przy stanach zapalnych, dolegliwościach bólowych wrastających paznokciach i doradzić jak sobie pomóc w sytuacji, kiedy nie możecie do nas przybyć oraz jak przetrwać do najbliższej możliwej wizyty na fotelu podologicznym.
Konsultacje podologiczne
30 min
80.00 zł
Wybierz

Jeżeli coś dolega twoim stopom, dotąd nie wiedziałeś gdzie się zgłosić, chcesz poznać metody terapii różnych problemów stóp lub zapoznać się z gabinetem podologicznym, umów się telefonicznie na bezpłatną konsultację. W przyjaznej atmosferze rozwiejesz wątpliwości, zadasz pytania i dowiesz się w czym może tobie pomóc specjalista podolog. PRZY ZABIEGU BEZPŁATNIE
Korekta wrastających paznokci - Kostka Arkady
1 h 30 min
250.00 - 400.00 zł
Wybierz

Kostka Arkady jest nowoczesną metodą, która skutecznie niweluje problem wrastających paznokci - polecana szczególnie w trudniejszych przypadkach.
TAMPONADA LUB OPATRUNEK
10 min
10.00 zł
Wybierz

Tamponada to najstarsza metoda korekty paznokcia wrastającego, polegająca na założeniu bawełnianych wkładów pod boczne brzegi płytki paznokciowej z indywidualnie dobranym preparatem leczniczym.
USUWANIE KRWIAKÓW PODPAZKOCIOWYCH
30 min
120.00 zł
Wybierz

Krwiak podpaznokciowy to nic innego jak wylew krwi pod paznokciem. Pojawia się w wyniku uszkodzenia naczyń krwionośnych znajdujących się pod paznokciem. Najczęściej na skutek uderzenia, tarcia lub ucisku. Płytka paznokciowa zmienia kolor, czasami również kształt. Zdarza się, że paznokieć ulega oddzieleniu od łożyska. Krwiak pod paznokciem bezwzględnie wymaga usunięcia krwi. Duże, kilkunastodniowe krwiaki mogą być niebezpieczne. Może to prowadzić do bolesnego samoistnego zejścia płytki albo do chirurgicznego ściągnięcia paznokcia. Najlepiej pojawić się u podologa jak najszybciej! Mamy wtedy największą szansę na bezbolesne usunięcie krwiaka i szybki powrót do sprawnego funkcjonowania palca. Starsze stany krwiaków podpaznokciowych mogą być trudne do zdiagnozowania. Małe krwiaki wchłaniają się samoistnie, więc nie ma potrzeby ingerencji w płytkę paznokciową. Natomiast duże muszą być bezwzględnie usunięte, jeżeli chcemy sprawnie i zdrowo funkcjonować. Przychodząc do podologa, unikniemy bólu, nie będzie też potrzeby chirurgicznego zdejmowania paznokcia. Podolog bowiem dysponuje odpowiednim sprzętem i narzędziami, które w szybki i prawie bezbolesny sposób pomagają usunąć krwiak podpaznokciowy.
KLAMRA KOREKCYJNA jeden paznokieć (wrastający)
1 h
150.00 zł
Wybierz

Zabieg stosowany we wszystkich przypadkach wrastania oraz wkręcania się paznokci. Wykorzystywana jest jako profilaktyka nawrotów po operacyjnym usunięciu paznokcia, przynosi natychmiastową ulgę w stanach bolesności wywołanych wrastaniem lub wkręcaniem. Klamry drutowe / metalowe są bezbolesne i nie przeszkadzaja w aktywności życiowej.
KLAMRA KOREKCYJNA- jeden paznokieć (wrastający)
1 h
150.00 zł
Wybierz

Zabieg stosowany we wszystkich przypadkach wrastania oraz wkręcania się paznokci. Wykorzystywana jest jako profilaktyka nawrotów po operacyjnym usunięciu paznokcia, przynosi natychmiastową ulgę w stanach bolesności wywołanych wrastaniem lub wkręcaniem. Klamry drutowe / metalowe są bezbolesne i nie przeszkadzaja w aktywności życiowej.
Onycholiza - konsultacje / zabieg
30 min
90.00 zł
Wybierz

Onycholiza to zaburzenie wzrostu płytki paznokcia charakteryzujące się oddzieleniem płytki paznokcia od łożyska. Jest to stan niebezpieczny dla zdrowia. Oddzielony od łożyska paznokieć nie chroni przed wnikaniem drobnoustrojów i wirusów, co może doprowadzić do zakażenia chorobami.
Podcięcie i oszlifowanie wrastających paznokci (tamponada)
30 min
50.00 zł
Wybierz

Rekonstrukcja płytki paznokciowej
1 h
80.00 - 150.00 zł
Wybierz

**Rekonstrukcja paznokci** – pozwala całkowicie odbudować paznokcie uszkodzone mechanicznie na skutek (zmiażdżenia, zniekształcenia, ucisku, zerwania) lub paznokcie chorobotwórczo zniekształcone. Rekonstrukcja paznokcia to doskonała alternatywa w przypadku uszkodzonych paznokci lub ich braku. Zabieg rekonstrukcji płytki paznokciowej, absolutnie nie jest zabiegiem kosmetycznym, jego wykonanie odbywa się z użyciem preparatów medycznych. Jej zadaniem jest czasowo lub na stałe odbudować paznokieć. Nie jest używany akryl ani tipsy, które mogą tylko jeszcze bardziej uszkodzić chory paznokieć. Wykonanie rekonstrukcji płytki paznokciowej uzależnione jest od stanu uszkodzenia paznokcia lub jego braku, rodzaju materiałów z jakich odbudowuje się paznokieć. Używamy wyłącznie produktów renomowanych materiałów certyfikowanych firm medycznych ze srebra nanokrystalicznego i specjalistycznych żeli utwardzanych UV oraz włókna szklanego. Preparaty użyte podczas zabiegu działają przeciwgrzybiczo, przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo. Rekonstrukcja paznokcia pozwala na komfort psychiczny, noszenie obuwia z odkrytymi palcami i nie sprawia bólu podczas chodzenia. Zrekonstruowane paznokcie w życiu codziennym można traktować jak własne, pamiętając jedynie o stosowaniu wskazanych środków przeciwgrzybiczych. Implant paznokcia **pozostaje ok. 3 – 6 miesięcy**, wymaga albo obcięcia w przypadku odrostu własnego paznokcia lub ponownego zrekonstruowania.
Terapia na pękające pięty, rozpadliny
1 h 30 min
80.00 zł
Wybierz

Są najczęściej wynikiem wadliwej pielęgnacji, braku stosowania preparatów nawilżających i natłuszczających, co prowadzi do nadmiernego wysuszenia skóry, rogowacenia i pękania. Także nadmierne złuszczanie, nieprawidłowe zabiegi kosmetyczne (stosowanie omegi), choroby wewnętrzne, nadwaga mogą być przyczyną bolesnego pękania pięt oraz tworzenia się rozpadlin, które sprawiają dyskomfort w czasie chodzenia. Terapia obejmuje zdiagnozowanie przyczyny problemu, usunięcie zrogowaceń, oczyszczenie pęknięć, zastosowanie odpowiednich preparatów, opatrunku oraz zalecenia do pielęgnacji domowej. Od pacjenta wymaga się systematyczności i stosowania zaleconych preparatów.
Opracowanie paznokci zrogowaciałych, przerośniętych, grzybiczych
1 h
70.00 zł
Wybierz

Rozwija się ta dolegliwość w przebiegu wielu chorób, w wyniku zaburzeń wrodzonych, uszkodzeń mechanicznych a także w przypadku osób w podeszłym wieku. Najczęściej dotyczy palucha, jednak zgrubienia mogą powstawać na wszystkich paznokciach. Postępowanie w gabinecie polega na regularnym oszlifowywaniu odpowiednim frezami, ścieńczeniu płytki paznokciowej oraz usunięciu zrogowaceń podpaznokciowych, które mogą być źródłem np. grzybicy
Pedicure E-Z Callus Peel
1 h 15 min
120.00 zł
Wybierz

Pedicure metodą E-Z CALLUS PEEL to pedicure wykonywany za pomocą zaawansowanych technologicznie substancji kosmetycznych. Składniki te zmiękczają twardy zrogowaciały naskórek stopy. Zastosowane substancje działają w głębi naskórka dokładnie go rozpuszczając dzięki czemu stopy zachowują perfekcyjny wygląd na dłuższy czas niż po tradycyjnym pedicure. Jest to to innowacyjny zabieg zapewniający wykonanie profesjonalnego pedicure bez moczenia stóp, używania omegi. Zabieg z użyciem E-Z Callus Peel jest bardzo bezpieczny, co ważne można stosować go również u kobiet w ciąży, karmiących piersią czy diabetyków.
PEDICURE JAPOŃSKI
1 h
120.00 zł
Wybierz

Pedicure japoński dodaje paznokciom blasku, zasila je w składniki naturalne: witamina A+E, keratyna, pyłek pszczeli, krzemionkę z Morza Japońskiego. To metoda zalecana na paznokcie kruche,łamliwe i rozdwajające się. Aby Twoje słabe paznokcie wzmocniły się zalecamy kurację czterech zabiegów, w odstępie dwóch tygodni. Po zabiegu Twoje paznokcie będą olśniewały blaskiem. Dotąd słabe i łamliwe paznokcie staną się zdrowe, mocne i naturalnie piękne.
Pielęgnacja stopy cukrzycowej
1 h
100.00 - 150.00 zł
Wybierz

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy najskuteczniejszą, w danym przypadku metodę leczenia, co pozwala nam osiągnąć bardzo dobre rezultaty. Zapewniamy dostęp do najnowszych metod, opiekę doświadczonego personelu oraz miłą atmosferę. Wszystko po to aby zminimalizować stres i dyskomfort, związany z terapią.
SZYBKI PEDICURE
45 min
65.00 zł
Wybierz

Opiłowanie paznokci plus opracowanie paznokci lub opracowanie pięt. Dla osób które nie mają czasu na pełny zabieg, a chcą aby ich stopy były zadbane i zdrowe.
TAPING
45 min
30.00 zł
Wybierz

Taping podologiczny to element Kinezjotapingu (tzw. plastrowania). Do wykonania tego zabiegu używane są elastyczne plastry wykonane z wysokiej jakości bawełny, pokryte 100% trwałą warstwą akrylu, przepuszczające wodę i powietrze. Są wodoodporne, dzięki czemu są wytrzymałe i aktywne od kilku dni do kilku tygodni. Nalepiane są w miejscach przeciążeń, okolicach sprawiających ból, przed i po operacji, w miejscach urazów, a także stosowane profilaktycznie np. u sportowców.  Wskazania: bóle stawów, zmiany deformacyjne stawów np. Hallux valgus ostroga piętowa, obrzęk limfatyczny, niedowład, naderwanie włókien mięśniowych, przed i po operacjach, zapalenie nerwów.      
Terapia brodawek
45 min
70.00 - 150.00 zł
Wybierz

Zmiany skórne powstałe w wyniku zagnieżdżenia się wirusa brodawczaka ludzkiego – HPV, zwane są zwyczajowo kurzajkami i powstają na drodze przenoszenia poprzez kontakt z naskórkiem lub krwią. Z reguły zmiany dotykają dłoni i stóp, mogą występować zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Objawiają się nierówną i szorstką powierzchnią, mogą występować pojedynczo oraz w skupiskach, często mylone są z odciskami. Najczęściej pojawiają się w momentach obniżonej odporności immunologicznej. Zapobieganie: - unikać chodzenia boso w miejscach publicznych (baseny, sauny, pokoje hotelowe, solarium); - dbać o odporność organizmu; - dezynfekować i dbać o miejsca skaleczone; Usuwanie kurzajek jest długotrwałym procesem i może trwać nawet do kilku tygodni. Podczas leczenia zaleca się korzystanie z pomocy specjalistów, którzy dobiorą odpowiedni rodzaj zabiegu do charakteru i rozległości zmian. W czasie trwania leczenia konieczne jest stosowanie się do zaleceń oraz szczególna dbałość o higienę miejsc zabiegowych.
Usunięcie odcisków lub modzeli (1 odcisk lub modzel)
30 min
90.00 zł
Wybierz

Usunięcie odcisku **wykonywane są zawsze sterylnymi narzędziami - dłutem, skalpelem lub frezem próżniowym.** Ważną informacją jest również to, że prawidłowo wykonany **zabieg usunięcia odcisku jest nie bolesny**. Po wykonanym zabiegu zostaje założony opatrunek
Wizyta domowa
1 h 30 min
200.00 - 300.00 zł
Wybierz

Cena ustalana indywidualnie w zależności od przypadku i odległości. Wizyty domowe są bardziej czasochłonne, dlatego w miarę możliwości serdecznie zapraszamy do nas, na miejsce - do gabinetu
Wizyta kontrolna - terapia brodawek
40 min
70.00 zł
Wybierz

ul Kulerskiego 11
86-300 Grudziądz

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek 10:00 - 18:00
  • Wtorek 10:00 - 18:00
  • Środa 10:00 - 18:00
  • Czwartek 08:00 - 16:00
  • Piątek 08:00 - 16:00
  • Sobota nieczynne
  • Niedziela nieczynne
  • nieczynne
720 777 262

NIP:
REGON: