Korzystaj wygodniej dzięki aplikacji mobilnej!

Gabinet Podologiczny Róża Rewieńska

ul Kulerskiego 11 , Grudziądz

Gabinet Podologiczny powstał w 2013 roku i dedykowany jest terapii naszych stóp, ********* Oferujemy domową atmosferę, a każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie, dostosowując nasze zabiegi do Państwa potrzeb. ********* W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów sterylizujemy narzędzia w autoklawie medycznym. Warto wybrać nasz gabinet, który jest w 100% higieniczny i bezpieczny. ********* NASZE USŁUGI PODOLOGICZNE: (pedicure leczniczy - podologia - podiatria) * Terapia wrastających paznokci (klamry) * Pielęgnacja stopy cukrzycowej * Zabiegi na pękające pięty * Usuwanie odcisków, modzeli, brodawek tzw. kurzajek * Drenaż limfatyczny nóg * Masaż stóp / akupresura * Ortozy indywidualne * Badania mykologiczne / bakteriologiczne * protetyka paznokcia * usuwanie krwiaków podpaznokciowych * taping podologiczny (plastrowanie) * Indywidualnie dobierane wkładki ortopedyczne * konsultacje: homeopatia podologiczna oraz terapie naturalne ********* Rozszerzamy nasze zabiegi podologiczne o holistyczną terapię włączając homeopatyczną podiatrię i naturoterapię. Doradzamy preparaty homeopatyczne, ziołowe, sole Schüsslera, oraz odpowiednie suplementy diety. Wszytko to razem pozwala skuteczniej i trwalej pozbyć się takich dolegliwości jak brodawki, odciski, pękające pięty czy wrastające paznokcie poprzez subtelną regulację energii życiowej naszego organizmu, której prawidłowe funkcjonowanie odpowiedzialne jest za nasze zdrowie. Naturoterapia jest dodatkową, komplementarną formą pomocy stosowaną wraz z leczeniem akademickim. ********* Mieścimy się w Grudziądzu, na Nowym Rządzu (blisko byłego Reala/Auchana), przy ulicy Kulerskiego 11 - w budynku spółdzielni, na parterze. Mamy duży bezpłatny parking oraz podjazd dla niepełnosprawnych; Zapraszamy ! * Nasza strona podologiczna: WWW.PODOLOGIA-GRUDZIADZ.PL * e-mail: podologia.grudz[email protected] * Regulamin: www.podologia-grudziadz.pl/regulamin

Usługi

Usługi promowane

PODSTAWOWY ZABIEG PODOLOGICZNY
1 h 15 min
150.00 - 200.00 zł

**Podstawowy zabieg podologiczny** polega na usunięciu zrogowaceń naskórka, obcięciu i oszlifowaniu paznokci, prawidłowym opracowaniu wałów paznokciowych, usunięciu odcisków, opracowanie pękających pięt oraz aplikacji odpowiedniego preparatu. Zabieg wykonywany jest bez tradycyjnej kąpieli stóp, ale z zastosowaniem najnowszych metod podologicznych. Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od przypadku.

Instytut zdrowia

Inne

Konsultacje - homeopata
1 h
120.00 zł

Rozszerzamy nasze zabiegi podologiczne o holistyczną terapię włączając homeopatyczną podiatrię i naturoterapię. ------- Doradzamy preparaty homeopatyczne, ziołowe, sole Schusslera, oraz odpowiednie suplementy diety. ------ Wszytko to razem pozwala skuteczniej i trwalej pozbyć się takich dolegliwości jak brodawki, odciski, pękające pięty czy wrastające paznokcie poprzez subtelną regulację energii życiowej naszego organizmu, której prawidłowe funkcjonowanie odpowiedzialne jest za nasze zdrowie. Porady te też dotyczą naszego stanu ogólnego i innych dolegliwości.. ---------

Podologia

Konsultacja

Badanie na podoskopie
20 min
150.00 zł

BON sprzedaż
10 min
30.00 - 1,000.00 zł

ZAPROSZENIE / BON na prezent na dowolny zabieg lub kwotę
Dezynfekcja obuwia
20 min
50.00 zł

Shoefresh osusza buty od środka i zabija bakterie oraz grzyby. Sposób ten jest znacznie łatwiejszy niż dbanie o buty za pośrednictwem aerozolu dezynfekujących, które dodatkowo mogą wywoływać podrażnienia oraz alergie.Sportowcy są bardziej podatni na grzybice stóp i paznokci. Szatnie, natryski i baseny są pożywką dla grzybów i bakterii. Połączenie ciasnych butów i spoconych stóp zwiększa również szansę otarć oraz infekcji.
KONSULTACJE ON LINE
25 min
50.00 zł

Postanowiłam dla Państwa wdrożyć dyżur konsultacyjny, który ma za zadanie Pomóc każdemu przy stanach zapalnych, dolegliwościach bólowych wrastających paznokciach i doradzić jak sobie pomóc w sytuacji, kiedy nie możecie do nas przybyć oraz jak przetrwać do najbliższej możliwej wizyty na fotelu podologicznym.
Konsultacje podologiczne
30 min
100.00 zł

Jeżeli coś dolega twoim stopom, dotąd nie wiedziałeś gdzie się zgłosić, chcesz poznać metody terapii różnych problemów stóp lub zapoznać się z gabinetem podologicznym, umów się telefonicznie na bezpłatną konsultację. W przyjaznej atmosferze rozwiejesz wątpliwości, zadasz pytania i dowiesz się w czym może tobie pomóc specjalista podolog. PRZY ZABIEGU BEZPŁATNIE
Podstawowy zabieg podologiczny - szybki
45 min
100.00 - 150.00 zł

Sprzedaż
15 min
0.00 - null zł

Korekta wrastających paznokci - Kostka Arkady
1 h 30 min
250.00 - 400.00 zł

Kostka Arkady jest nowoczesną metodą, która skutecznie niweluje problem wrastających paznokci - polecana szczególnie w trudniejszych przypadkach.
TAMPONADA LUB OPATRUNEK
10 min
30.00 - 50.00 zł

Tamponada to najstarsza metoda korekty paznokcia wrastającego, polegająca na założeniu bawełnianych wkładów pod boczne brzegi płytki paznokciowej z indywidualnie dobranym preparatem leczniczym.
USUWANIE KRWIAKÓW PODPAZKOCIOWYCH
30 min
150.00 zł

Krwiak podpaznokciowy to nic innego jak wylew krwi pod paznokciem. Pojawia się w wyniku uszkodzenia naczyń krwionośnych znajdujących się pod paznokciem. Najczęściej na skutek uderzenia, tarcia lub ucisku. Płytka paznokciowa zmienia kolor, czasami również kształt. Zdarza się, że paznokieć ulega oddzieleniu od łożyska. Krwiak pod paznokciem bezwzględnie wymaga usunięcia krwi. Duże, kilkunastodniowe krwiaki mogą być niebezpieczne. Może to prowadzić do bolesnego samoistnego zejścia płytki albo do chirurgicznego ściągnięcia paznokcia. Najlepiej pojawić się u podologa jak najszybciej! Mamy wtedy największą szansę na bezbolesne usunięcie krwiaka i szybki powrót do sprawnego funkcjonowania palca. Starsze stany krwiaków podpaznokciowych mogą być trudne do zdiagnozowania. Małe krwiaki wchłaniają się samoistnie, więc nie ma potrzeby ingerencji w płytkę paznokciową. Natomiast duże muszą być bezwzględnie usunięte, jeżeli chcemy sprawnie i zdrowo funkcjonować. Przychodząc do podologa, unikniemy bólu, nie będzie też potrzeby chirurgicznego zdejmowania paznokcia. Podolog bowiem dysponuje odpowiednim sprzętem i narzędziami, które w szybki i prawie bezbolesny sposób pomagają usunąć krwiak podpaznokciowy.
KLAMRA KOREKCYJNA jeden paznokieć
1 h
160.00 zł

Zabieg stosowany we wszystkich przypadkach wrastania oraz wkręcania się paznokci. Wykorzystywana jest jako profilaktyka nawrotów po operacyjnym usunięciu paznokcia, przynosi natychmiastową ulgę w stanach bolesności wywołanych wrastaniem lub wkręcaniem. Klamry drutowe / metalowe są bezbolesne i nie przeszkadzaja w aktywności życiowej.
Onycholiza - konsultacje / zabieg
30 min
100.00 zł

Onycholiza to zaburzenie wzrostu płytki paznokcia charakteryzujące się oddzieleniem płytki paznokcia od łożyska. Jest to stan niebezpieczny dla zdrowia. Oddzielony od łożyska paznokieć nie chroni przed wnikaniem drobnoustrojów i wirusów, co może doprowadzić do zakażenia chorobami.
Podcięcie wrastających paznokci
30 min
100.00 zł

Rekonstrukcja płytki paznokciowej
1 h
80.00 - 150.00 zł

**Rekonstrukcja paznokci** – pozwala całkowicie odbudować paznokcie uszkodzone mechanicznie na skutek (zmiażdżenia, zniekształcenia, ucisku, zerwania) lub paznokcie chorobotwórczo zniekształcone. Rekonstrukcja paznokcia to doskonała alternatywa w przypadku uszkodzonych paznokci lub ich braku. Zabieg rekonstrukcji płytki paznokciowej, absolutnie nie jest zabiegiem kosmetycznym, jego wykonanie odbywa się z użyciem preparatów medycznych. Jej zadaniem jest czasowo lub na stałe odbudować paznokieć. Nie jest używany akryl ani tipsy, które mogą tylko jeszcze bardziej uszkodzić chory paznokieć. Wykonanie rekonstrukcji płytki paznokciowej uzależnione jest od stanu uszkodzenia paznokcia lub jego braku, rodzaju materiałów z jakich odbudowuje się paznokieć. Używamy wyłącznie produktów renomowanych materiałów certyfikowanych firm medycznych ze srebra nanokrystalicznego i specjalistycznych żeli utwardzanych UV oraz włókna szklanego. Preparaty użyte podczas zabiegu działają przeciwgrzybiczo, przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo. Rekonstrukcja paznokcia pozwala na komfort psychiczny, noszenie obuwia z odkrytymi palcami i nie sprawia bólu podczas chodzenia. Zrekonstruowane paznokcie w życiu codziennym można traktować jak własne, pamiętając jedynie o stosowaniu wskazanych środków przeciwgrzybiczych. Implant paznokcia **pozostaje ok. 3 – 6 miesięcy**, wymaga albo obcięcia w przypadku odrostu własnego paznokcia lub ponownego zrekonstruowania.
Opracowanie paznokci
1 h
70.00 - 200.00 zł

Rozwija się ta dolegliwość w przebiegu wielu chorób, w wyniku zaburzeń wrodzonych, uszkodzeń mechanicznych a także w przypadku osób w podeszłym wieku. Najczęściej dotyczy palucha, jednak zgrubienia mogą powstawać na wszystkich paznokciach. Postępowanie w gabinecie polega na regularnym oszlifowywaniu odpowiednim frezami, ścieńczeniu płytki paznokciowej oraz usunięciu zrogowaceń podpaznokciowych, które mogą być źródłem np. grzybicy
Pedicure E-Z Callus Peel
1 h 15 min
150.00 zł

Pedicure metodą E-Z CALLUS PEEL to pedicure wykonywany za pomocą zaawansowanych technologicznie substancji kosmetycznych. Składniki te zmiękczają twardy zrogowaciały naskórek stopy. Zastosowane substancje działają w głębi naskórka dokładnie go rozpuszczając dzięki czemu stopy zachowują perfekcyjny wygląd na dłuższy czas niż po tradycyjnym pedicure. Jest to to innowacyjny zabieg zapewniający wykonanie profesjonalnego pedicure bez moczenia stóp, używania omegi. Zabieg z użyciem E-Z Callus Peel jest bardzo bezpieczny, co ważne można stosować go również u kobiet w ciąży, karmiących piersią czy diabetyków.
PEDICURE JAPOŃSKI
1 h
150.00 zł

Pedicure japoński dodaje paznokciom blasku, zasila je w składniki naturalne: witamina A+E, keratyna, pyłek pszczeli, krzemionkę z Morza Japońskiego. To metoda zalecana na paznokcie kruche,łamliwe i rozdwajające się. Aby Twoje słabe paznokcie wzmocniły się zalecamy kurację czterech zabiegów, w odstępie dwóch tygodni. Po zabiegu Twoje paznokcie będą olśniewały blaskiem. Dotąd słabe i łamliwe paznokcie staną się zdrowe, mocne i naturalnie piękne.
Pielęgnacja stopy cukrzycowej
1 h
100.00 - 150.00 zł

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy najskuteczniejszą, w danym przypadku metodę leczenia, co pozwala nam osiągnąć bardzo dobre rezultaty. Zapewniamy dostęp do najnowszych metod, opiekę doświadczonego personelu oraz miłą atmosferę. Wszystko po to aby zminimalizować stres i dyskomfort, związany z terapią.
SKRÓCENIE PAZNOKCI
45 min
100.00 zł

Opiłowanie paznokci plus opracowanie paznokci lub opracowanie pięt. Dla osób które nie mają czasu na pełny zabieg, a chcą aby ich stopy były zadbane i zdrowe.
TAPING
45 min
50.00 zł

Taping podologiczny to element Kinezjotapingu (tzw. plastrowania). Do wykonania tego zabiegu używane są elastyczne plastry wykonane z wysokiej jakości bawełny, pokryte 100% trwałą warstwą akrylu, przepuszczające wodę i powietrze. Są wodoodporne, dzięki czemu są wytrzymałe i aktywne od kilku dni do kilku tygodni. Nalepiane są w miejscach przeciążeń, okolicach sprawiających ból, przed i po operacji, w miejscach urazów, a także stosowane profilaktycznie np. u sportowców.  Wskazania: bóle stawów, zmiany deformacyjne stawów np. Hallux valgus ostroga piętowa, obrzęk limfatyczny, niedowład, naderwanie włókien mięśniowych, przed i po operacjach, zapalenie nerwów.      
Terapia brodawek
45 min
90.00 - 150.00 zł

Zmiany skórne powstałe w wyniku zagnieżdżenia się wirusa brodawczaka ludzkiego – HPV, zwane są zwyczajowo kurzajkami i powstają na drodze przenoszenia poprzez kontakt z naskórkiem lub krwią. Z reguły zmiany dotykają dłoni i stóp, mogą występować zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Objawiają się nierówną i szorstką powierzchnią, mogą występować pojedynczo oraz w skupiskach, często mylone są z odciskami. Najczęściej pojawiają się w momentach obniżonej odporności immunologicznej. Zapobieganie: - unikać chodzenia boso w miejscach publicznych (baseny, sauny, pokoje hotelowe, solarium); - dbać o odporność organizmu; - dezynfekować i dbać o miejsca skaleczone; Usuwanie kurzajek jest długotrwałym procesem i może trwać nawet do kilku tygodni. Podczas leczenia zaleca się korzystanie z pomocy specjalistów, którzy dobiorą odpowiedni rodzaj zabiegu do charakteru i rozległości zmian. W czasie trwania leczenia konieczne jest stosowanie się do zaleceń oraz szczególna dbałość o higienę miejsc zabiegowych.
Terapia na pękające pięty, rozpadliny
1 h 30 min
100.00 - 200.00 zł

Są najczęściej wynikiem wadliwej pielęgnacji, braku stosowania preparatów nawilżających i natłuszczających, co prowadzi do nadmiernego wysuszenia skóry, rogowacenia i pękania. Także nadmierne złuszczanie, nieprawidłowe zabiegi kosmetyczne (stosowanie omegi), choroby wewnętrzne, nadwaga mogą być przyczyną bolesnego pękania pięt oraz tworzenia się rozpadlin, które sprawiają dyskomfort w czasie chodzenia. Terapia obejmuje zdiagnozowanie przyczyny problemu, usunięcie zrogowaceń, oczyszczenie pęknięć, zastosowanie odpowiednich preparatów, opatrunku oraz zalecenia do pielęgnacji domowej. Od pacjenta wymaga się systematyczności i stosowania zaleconych preparatów.
Usunięcie odcisków lub modzeli (1 odcisk lub modzel)
30 min
100.00 zł

Usunięcie odcisku **wykonywane są zawsze sterylnymi narzędziami - dłutem, skalpelem lub frezem próżniowym.** Ważną informacją jest również to, że prawidłowo wykonany **zabieg usunięcia odcisku jest nie bolesny**. Po wykonanym zabiegu zostaje założony opatrunek
WIZYTA DOMOWA
1 h 30 min
300.00 - 400.00 zł

Cena ustalana indywidualnie w zależności od przypadku i odległości. Wizyty domowe są bardziej czasochłonne, dlatego w miarę możliwości serdecznie zapraszamy do nas, na miejsce - do gabinetu
Wizyta kontrolna - terapia brodawek
40 min
90.00 zł

Opinie

82
Liczba ocen
82
Liczba komentarzy
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Komentarze użytkowników

Mieczysław/Jolanta D. napisała:

 • 1 / 5
 • 1 / 5
 • 1 / 5
 • 1 / 5

Agnieszka P. napisała:

Polecam Panią Sandrę, pedicure wykonany bardzo starannie , z miłą chęcią będę korzystać z dalszych uslug salonu.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Dariusz M. napisał:

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Karolina S. napisała:

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Małgorzata T. napisała:

Zabieg przeprowadzony jak zwykle profesjonalnie. Żadnych zastrzeżeń. Polecam.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Wanda S. napisała:

Wysoki poziom usługi i profesjonalizm

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Oleszczuk T. napisał:

polecam

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Halina O. napisała:

Profesjonalna obsługa,dziekuję

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Nikoleta K. napisała:

SUPER !!!

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

E. napisał:

skoro 5, to zadowolenie pełne, czekam aż się stopa zagoi i znów idę;

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Bożena W. napisała:

Profesjonalna pomoc i podejście do klienta...

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Weronika C. napisała:

Świąteczny nastrój z profesjonalna usługa

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Olivia B. napisała:

Bardzo mile I profesjonalne podejscie do klijenta, serdecznie dziekuje

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Jola D. napisała:

Pani Róża bardzo miła, dokładna. Jestem bardzo zadowolona

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

patryk h. napisał:

Jak zawsze wszystko bardzo profesjonalnie. Pani Róża jest przemiłą osobą. Bardzo dziękuję

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Agnieszka T. napisała:

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Pani Róża to świetny fachowiec i jednocześnie bardzo miła osoba. Polecam wszystkim.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Natalia S. napisała:

Wszystko sprawnie,dziękuję

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Karolina K. napisała:

Profesjonalne i bezboleśnie zrobiony zabieg usunięcia odcisku. Na koniec założony opatrunek, przesympatyczna pani, goraconpolecam

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Lucyna B. napisała:

Dobrze szybko profesjonalnie

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Wioletta K. napisała:

stopy zdrowe i piękne, Pani Róża pracuje bardzo profesjonalnie;

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Magdalena M. napisała:

Super jak zawsze !!!

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

6. napisał:

Stopy po zabiegu jak po SPA. Masaż na zakończenie był rewelacyjny. Polecam Panią Różę.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Karolina W. napisała:

Jestem mega zadowolona po raz kolejny

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Anna O. napisała:

Zabieg bardzo przyjemny w pełni spełniający moje oczekiwania.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Luiza S. napisała:

usługa bez zastrzeżeń, gabinet trzyma wysoki poziom

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Jadwiga M. napisała:

Kompleksowe podejście do klienta, analizie podlega nie tylko obraz wchodzący w zakres usługi, ale również stan całego organizmu. Polecam wizytę w tym gabinecie.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Katarzyna Z. napisała:

Polecam dokonywać tam zabiegów, pełen profrzionalizm

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

E. napisał:

Polecam, usługa wykonana bardzo dobrze.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Ewa C. napisała:

Jestem zadowolona

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Wioletta Z. napisała:

Polecam usługi, jestem bardzo zadowolona

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Aleksandra P. napisała:

Wizyta u Pani podolog jest zawsze przyjemnoscia! Pozdrawiam serdecznie!

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Olwia K. napisała:

Pani podolog jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Miałem wrastający paznokieć wraz z zastrzałem. Paznokieć został skutecznie podcięty, wykonana tamponada i założony opatrunek. Paznokieć jest do uratowania, a chirurg powiedział że trzeba będzie wyrywać. Jak najbardziej polecam!

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Skiorska E. napisała:

Kolejny profesjonalny zabieg. Stopy gładkie. Polecam.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Martyna A. napisała:

Polecam z całego serca, pełen profesjonalizm :)

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Stanisław K. napisał:

Wizyta przebiegła pomyślnie, Pani bardzo przyjemna widać duże doświadczenie i troskę o pacjenta. Zabieg bezbolesny. W pełni mogę polecić

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

F. napisał:

MIła i kompetentna Pani podolog. Zabieg spełnił moje oczekiwania . Na tą chwilę stopy przestały boleć . Polecam

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

antonina h. napisała:

Profesjonalna pomoc dotycząca celu wizyty,oraz mądre porady dodatkowe w innych dolegliwościach.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Babcia Asi napisał:

Bardzo miła ifachowa obsługa

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Dominika C. napisała:

Po zabiegu moje stopy wyglądają pięknie. Zniknęły wszystkie odciski, nagniotki. Pani podolog bardzo fachowo bezboleśnie wykonała wszystkie czynności. Polecam.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Grzegorz B. napisał:

Pani Podolog trzyma poziom. Stopy zrobione, wypoczęte. Zasługują na 5.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Józef N. napisał:

Miła i procesjonalna obsługa. Polecam

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Kazimiera S. napisała:

Perfekcyjnie wykonany zabieg manicure i pedicure oraz depilacja brwi Sprawnie w świątecznej atmosferze :) cenię i polecam

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Ania L. napisała:

Po raz kolejny, nie zawiodłam się. Fachowo, bez bólu, sympatycznie. Zachęcam.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Krystyna S. napisała:

Profesjonalnie, w bardzo miłej atmosferze ?, polecam ?

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Agnieszka K. napisała:

Róża właścicielka gabinetu jest osobą bardzo profesjonalną, która poświęca dużo czasu na małych szczegółach. Zabiegi są bardzo relaksujące. Gabinet jest urządzony ze smakiem ,ale to ludzie którzy tam pracują sprawiają że lojalni klienci zawsze z przyjemnością bedą tam powracać. Polecam

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Rojewska N. napisała:

Bardzo polecam zabiegi i doradztwo na wysokim poziomie ?

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Daria K. napisała:

Bardzo profesjonalna usługa, polecam

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Maria K. napisała:

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani podolog. Bardzo polecam!

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Latuszek A. napisał:

Pełen profesjonalizm

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Daniel P. napisał:

"Szybko i bardzo fachowo. Wspaniała atmosfera i bardzo profesjonalna usługa Bardzo polecam !!!"

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Klawikowska J. napisała:

Jestem bardzo zadowolony!

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Górska D. napisała:

Wizyta w pelni spelnila moje oczekiwania, odbyla sie w umowionym czasie.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Karolina K. napisała:

Po prosu „Najlepszy Podolog” w mieście, Pani Róża jest cudowna :)

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Elżbieta S. napisała:

Jestem zadowolona z wykonanego pedicure hybrydowego. Polecam.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Matylda C. napisała:

"SUPER - jak zawsze "

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Marzena R. napisała:

Super i profesjonalnie.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Anna R. napisała:

Jak zwykle bez zastrzeżeń. Stopy odetchnęły po długiej, przymusowej przerwie.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Justyna R. napisała:

Zabieg wykonany skutecznie jednocześnie delikatnie. Dziękuję bardzo.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Anna S. napisała:

Jest super

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Julia S. napisała:

zabieg wykonany super, bezboleśnie, skutecznie, polecam

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

napisał(a):

Super!

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

K. napisał:

Polecam Panią podolog, bardzo mi pomogła.Dziękuję i pozdrawiam.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Justyna L. napisała:

Zadowolona bardzo

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Klaudia M. napisała:

"Zabieg wykonany profesjonalnie i bezboleśnie. Dodatkowo duża porcja wiedzy. Gabinet zawsze dwukrotnie przypomina o terminie wizyty - bezcenne. Zachęcam i polecam."

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Danuta R. napisała:

bardzo miła ifachowa obsługa.Jestem bardzo zadowolony.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

K. napisał:

Bardzo miła i fachowa obsługa.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

A. napisał:

Idealny zabieg by poczuć odprężenie ucieczkę od rzeczywistości i czysty relaks polecam :)

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Zofia S. napisała:

Fachowo, bezboleśnie, efektywnie. Polecam

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Chodkiewicz G. napisał:

Bardzo miła obsługa i profesjonalizm. Dużo istotnych informacji, które pomogą wyeliminować problem

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Liberacka B. napisała:

Polecam gabinet godny polecenia ,bardzo miła obsługa pozdrawiam

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Kamila C. napisała:

Miła relaksująca wizyta

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Urszula O. napisała:

Przyjemna wizyta relaksująca połączona z profesjonalna obsługa

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

wernyk b. napisał:

Jestem bardzo zadowolony.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Karwasz M. napisał:

Wizyta w pełni profesjonalna, nawet więcej niż liczyłam. Na koniec super masaż stóp, to był strzał w dziesiątkę.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Ewa Ł. napisała:

bardzo miła obsługa i pełny profesjonalizm.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Ewa Z. napisała:

Jak zwykle: punktualnie, solidnie i piękne efekty

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Joanna M. napisała:

SUPER !!! Szybko, fachowo, bezproblemowo. Polecam.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Aneta K. napisała:

Bardzo miła Pani ,która bezboleśnie usunęła odcisk ,za co dziękuję i polecam

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Haftka E. napisała:

fantastyczna sprawa. po wyjściu z gabinetu czułam się jakbym stąpała po chmurach . Polecam wszystkim !

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Emilia W. napisała:

Super. Szybko i bardzo fachowo. Wspaniałe atmosfera. Bardzo polecam wszystkim wizyty w Gabinecie Zdrowia i Urody Kosmetikus. Szczególnie polecam wszystkim mającym kłopoty ze stopami, wrastającymi paznokciami itp. Pani Róże jest najlepszym podologiem w Grudziądzu !!!

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Mateusz W. napisał:

Jak zawsze pełen profesjonalizm

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Karolina k. napisała:

Wizyta w szybkim terminie, zgodnie z umówioną godziną. Zabieg wykonany zgodnie z oczekiwaniami.

 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5
 • 5 / 5

Średnia

82 Komentarzy
4.9
ul Kulerskiego 11
Grudziądz

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek 10:00 - 18:00
 • Wtorek 10:00 - 18:00
 • Środa 10:00 - 18:00
 • Czwartek 08:00 - 16:00
 • Piątek 08:00 - 16:00
 • Sobota nieczynne
 • Niedziela nieczynne
 • nieczynne
720 777 262

NIP:
REGON: