Korzystaj wygodniej dzięki aplikacji mobilnej!

Hair&Skin Therapy Agata Suska

Renesansowa 5a , Warszawa

Hair&Skin Therapy to gabinet trychologii i kosmetologii funkcjonalnej. Pracując z problemami dotyczącymi skóry i włosów, skupiamy się na odnalezieniu prawdziwej przyczyny ich powstawania i działaniu długofalowym, a nie chwilowej eliminacji objawów. 

Wizyta w Hair&Skin Therapy rozpoczyna się od szczegółowej konsultacji, na której przeprowadzamy diagnostykę skóry oraz dogłębny wywiad zdrowotny. Na pierwszej konsultacji ustalana jest pielęgnacja domowa oraz plan terapii zabiegowej w gabinecie. 

Po konsultacji pacjent otrzymuje również spersonalizowane zalecenia domowe, które obejmują: plan pielęgnacyjny, plan suplementacyjny, wskazówki dietetyczne oraz dotyczące stylu życia oraz (w razie potrzeby) plan zabiegowy. 


Dostępne są również usługi: trichoskopia z doborem pielęgnacji oraz trichoskopia z indywidualnie dobranym zabiegiem, gdzie nacisk kładziony jest na pielęgnację i poprawę stanu skóry. W przypadku wyboru tych opcji rekomendujemy współpracę ze specjalistami z zakresu dietetyki klinicznej i/lub medycyny funkcjonalnej. Pacjent otrzymuję listę polecanych specjalistów podczas wizyty. 

Pracujemy na produktach profesjonalnych, starannie wyselekcjonowanych sposród marek trychologicznych i kosmetologicznych. Produkty dobierane są pod kątem skuteczności i wysokiej jakości, zarówno pod względem składu jak i badań klinicznych, jakie przeprowadzają marki profesjonalne. 


Zapisy na konsultacje pierwszorazowe do mgr Agaty Suska odbywają się w miesiącu poprzedzającym. Terminy udostępniane są około 15 dnia miesiąca. Jeżeli w kalendarzu brak jest wolnych terminów na konsultacje, oznacza to, że nie ma wolnych terminów dla nowych pacjentów. Obserwuj kalendarz, jeśli pojawią się dostępne terminy - będzie możliwość rezerwacji wizyty poprzez saloner. O dodaniu nowych terminów informujemy na instagramie @agatasuska.hstherapy


WAŻNE


Przed pierwszą konsultacją trychologiczną: 

 • umyj włosy poprzedniego dnia (nie wcześniej i nie później!), 
 • zrób listę wszystkich stosowanych produktów zarówno na skórę głowy jak i na włosy, spisz lub zrób zdjęcia składów,
 • zrób listę przyjmowanych leków i suplementów diety uwzględniając dawki i formy witamin i minerałów (WAŻNE), 
 • zrób listę pytań, które chciał(a)byś zadać - czas konsultacji płynie szybko :) 


Przed konsultacją kosmetologiczną: 

 • przyjdź do gabinetu bez makijażu, możesz umyć twarz i nałożyć krem, 
 • zrób listę wszystkich stosowanych produktów do pielęgnacji twarzy (pamiętaj o produktach, które nakładasz sporadycznie oraz produktach do makijażu), zrób zdjęcia lub spisz składy tych kosmetyków 
 • zrób listę przyjmowanych leków i suplementów diety uwzględniając dawki i formy przyjmowanych witamin i minerałów, 
 • zrób listę pytań, które chciał(a)byś zadać podczas wizyty:) 


Więcej na stronie ->www.agatasuska.pl/

————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Regulamin przedpłat 

Zadatek (przedpłata) zostanie odjęty od kwoty zabiegu/konsultacji po jego/jej odbyciu się. W przypadku nie przyjścia na zabieg bez odwołania go minimum 72h (2 dni) przed planowaną wizytą zadatek przepada – jest to rekompensata za zarezerwowany czas, który w przypadku braku wcześniejszego odwołania zostaje nie wykorzystany przez żadnego klienta. W przypadku odwołania zabiegu/konsultacji wcześniej niż 72h przed planowanym terminem jej odbycia: należy ustalić kolejny termin wizyty, a zadatek zostanie przeniesiony na ten kolejny termin. Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie na ustaloną wizytę. Spóźnienie ponad 15 min może skutkować niemożliwością wykonania przez nas usługi – wtedy zabieg przepada razem z zadatkiem, ponieważ usługa nie może zostać wykonana z powodu spóźnienia.

Usługi

Instytut zdrowia

Konsultacje

Konsultacja trychologiczna - pierwsza wizyta
1 h 30 min
460.00 zł

Od ponad 6 lat prowadzę konsultacje z pacjentami z zakresu trychologii oraz kosmetologii. Wspólnie rozwiązujemy mnóstwo problemów z włosami i skórą. Wieloletnia praktyka i doświadczenie pokazały mi, że skuteczna terapia musi opierać się na pracy w wielu filarach zdrowia, a nie wyłącznie na pielęgnacji skóry, jak bywa często u wielu specjalistów. Dlatego zgłaszając się do mojego gabinetu z chęcią współpracy, bądź przygotowany/-a na pracę w nurcie interdyscyplinarnym oraz w ujęciu funkcjonalnym. Wizyta w gabinecie Hair&Skin Therapy rozpoczyna się od szczegółowej konsultacji. Przygotuj się na ponad godzinną rozmowę, na której poruszymy wiele aspektów dotyczących zdrowia. Podczas konsultacji zostanie przeprowadzone badanie trichoskopowe najwyższej jakości trichoskopem marki KC Scopes z zapisem obrazu skóry głowy w 3 rodzajach światła, co umożliwia szczegółową diagnostykę skóry oraz grubości/gęstości włosów. Na konsultacji zbieramy wspólnie informacje na temat Twojego przypadku i układamy plan wstępny obejmujący możliwości terapii i pielęgnację domową. W większości gabinetów trychologicznych konsultacja kończy się właśnie w tym momencie, jednak w Hair&Skin Therapy opiekujemy się Tobą kompleksowo. W ciągu 2 tygodni od pierwszej konsultacji, otrzymujesz indywidualnie przygotowane szczegółowe zalecenia obejmujące 4 główne filary pracy: pielęgnację domową (z zastosowaniem profesjonalnych produktów trychologicznych), terapię zabiegową w gabinecie, indywidualnie dobraną suplementację (na podstawie analizy Twoich wyników badań w odniesieniu do norm funkcjonalnych) wraz ze wskazówkami dietetycznymi oraz wskazówki dotyczące zmian w stylu życia i radzeniu sobie ze stresem. Od tej pory działasz z zaleceniami w zaciszu domowym, a my spotykamy się regularnie na wizytach kontrolnych oraz w miarę potrzeby, na zabiegach trychologicznych lub kosmetologicznych. Bezpośrednio przed badaniem należy nie myć włosów i skóry głowy przez 24 godziny (koniecznie umyj głowę nie wcześniej i nie później niż dzień przed wizytą) oraz nie stosować w tym czasie środków do stylizacji oraz środków maskujących (nanowłókien) na skórę głowy. Nie zalecane jest również farbowanie włosów przez co najmniej tydzień przed zabiegiem. Cena konsultacji obejmuje: - szczegółowy wywiad zdrowotny - diagnostyka najwyższej jakości sprzętem - badanie organoleptyczne oraz pull test - szczegółowo opracowany plik z indywidualnie dobranymi zaleceniami domowymi obejmującymi pielęgnację domową, terapię zabiegową, suplementację, wskazówki dietetyczne oraz dotyczące stylu życia i radzenia sobie ze stresem Sukces terapii zależy w dużej mierze od Ciebie, Twojego zaangażowania, sumienności i świadomych wyborów.
Konsultacja trychologiczna - wizyta kontrolna
45 min
180.00 zł

ZAPISY NA KONSULTACJE KONTROLNE ODBYWAJĄ SIĘ DROGĄ MAILOWĄ
Trichoskopia z doborem pielęgnacji trychologicznej
40 min
160.00 zł

Trichoskopia to badanie diagnostyczne skóry rozpoczynające terapię trychologiczną. Jest standardem diagnostycznym zarówno przy łysieniach, jak i stanach patologicznych skóry głowy. Prawidłowo wykonana trichoskopia pozwala na zaplanowanie dalszych kroków terapeutycznych i diagnostycznych przy każdym schorzeniu dotykającym włosy i skórę głowy. Usługa trichoskopii z doborem pielęgnacji obejmuje: badanie diagnostyczne skóry i/lub łodygi włosa rozpisanie indywidualnie dobranej pielęgnacji trychologicznej do danego problemu Badanie wykonywane jest przez licencjowanego kosmetologa-trychologa Klaudię Makowiecką. Jak się przygotować do wizyty? umyj głowę poprzedniego dnia, nie wcześniej niż 24h przed wizytą zabierz ze sobą rozpiskę stosowanej aktualnie pielęgnacji skóry głowy i włosów przygotuj listę pytań do trychologa - czas na wizycie mija szybko🙂
Trichoskopia + zabieg trychologiczny - protokół oczyszczający skórę głowy - bez konieczności konsultacji ,włosy długie
1 h 30 min
290.00 zł

Na zabieg mogą się zapisać osoby, które nie odbyły konsultacji trychologicznej. Zabieg obejmuje: - trichoskopię diagnozującą stan skóry głowy (umów się na zabieg najwcześniej 24h po ostatnim myciu głowy) - dobór profesjonalnej trychologicznej pielęgnacji domowej - indywidualnie dobrany profesjonalny peeling skóry głowy (keratoplastyczny/maska oczyszczająca/peeling na bazie kwasów owocowych) - infuzję tlenową z indywidualnie dobranym preparatem (seboregulujący, nawilżający, łagodzący, odbudowujący równowagę hydrolipidową) - maskę regenerującą i/lub zakwaszającą, olejek lub serum zabezpieczający końcówki włosa Zabiegi wykonuje trycholog Klaudia Makowiecka.
Trichoskopia + zabieg trychologiczny - protokół oczyszczający skórę głowy - bez konieczności konsultacji ,włosy do ramion
1 h 30 min
280.00 zł

Na zabieg mogą się zapisać osoby, które nie odbyły konsultacji trychologicznej. Zabieg obejmuje: - trichoskopię diagnozującą stan skóry głowy (umów się na zabieg najwcześniej 24h po ostatnim myciu głowy) - dobór profesjonalnej trychologicznej pielęgnacji domowej - indywidualnie dobrany profesjonalny peeling skóry głowy (keratoplastyczny/maska oczyszczająca/peeling na bazie kwasów owocowych) - infuzję tlenową z indywidualnie dobranym preparatem (seboregulujący, nawilżający, łagodzący, odbudowujący równowagę hydrolipidową) - maskę regenerującą i/lub zakwaszającą, olejek lub serum zabezpieczający końcówki włosa Zabiegi wykonuje trycholog Klaudia Makowiecka.
Trichoskopia + zabieg trychologiczny - protokół oczyszczający skórę głowy - bez konieczności konsultacji ,włosy krótkie
1 h 30 min
270.00 zł

Na zabieg mogą się zapisać osoby, które nie odbyły konsultacji trychologicznej. Zabieg obejmuje: - trichoskopię diagnozującą stan skóry głowy (umów się na zabieg najwcześniej 24h po ostatnim myciu głowy) - dobór profesjonalnej trychologicznej pielęgnacji domowej - indywidualnie dobrany profesjonalny peeling skóry głowy (keratoplastyczny/maska oczyszczająca/peeling na bazie kwasów owocowych) - infuzję tlenową z indywidualnie dobranym preparatem (seboregulujący, nawilżający, łagodzący, odbudowujący równowagę hydrolipidową) - maskę regenerującą i/lub zakwaszającą, olejek lub serum zabezpieczający końcówki włosa Zabiegi wykonuje trycholog Klaudia Makowiecka.

Kosmetologia

Konsultacje

Konsultacja kosmetologiczna - pierwsza wizyta
1 h 30 min
450.00 zł

Od ponad 6 lat prowadzę konsultacje z pacjentami z zakresu trychologii oraz kosmetologii. Wspólnie rozwiązujemy mnóstwo problemów z włosami i skórą. Wieloletnia praktyka i doświadczenie pokazały mi, że skuteczna terapia musi opierać się na pracy w wielu filarach zdrowia, a nie wyłącznie na pielęgnacji skóry, jak bywa często u wielu specjalistów. Dlatego zgłaszając się do mojego gabinetu z chęcią współpracy, bądź przygotowany/-a na pracę w nurcie interdyscyplinarnym oraz w ujęciu funkcjonalnym. Wizyta w gabinecie Hair&Skin Therapy rozpoczyna się od szczegółowej konsultacji. Przygotuj się na ponad godzinną rozmowę, na której poruszymy wiele aspektów dotyczących zdrowia. Podczas konsultacji zostanie przeprowadzona diagnostyka cery (badanie palpacyjne, organoleptyczne, badanie nawilżenia skóry oraz ekspresowy zabieg z peelingiem enzymatycznym). Na konsultacji zbieramy wspólnie informacje na temat Twojego przypadku i układamy plan wstępny obejmujący możliwości terapii i pielęgnację domową. W większości gabinetów konsultacja kończy się właśnie w tym momencie, jednak w Hair&Skin Therapy opiekujemy się Tobą kompleksowo. W ciągu 2 tygodni od pierwszej konsultacji, otrzymujesz indywidualnie przygotowane szczegółowe zalecenia obejmujące 4 główne filary pracy: pielęgnację domową (z zastosowaniem profesjonalnych produktów kosmetologicznych), terapię zabiegową w gabinecie, indywidualnie dobraną suplementację (na podstawie analizy Twoich wyników badań w odniesieniu do norm funkcjonalnych) wraz ze wskazówkami dietetycznymi oraz wskazówki dotyczące zmian w stylu życia i radzeniu sobie ze stresem. Od tej pory działasz z zaleceniami w zaciszu domowym, a my spotykamy się regularnie na wizytach kontrolnych oraz w miarę potrzeby, na zabiegach trychologicznych lub kosmetologicznych. Cena konsultacji obejmuje: - szczegółowy wywiad zdrowotny - diagnostyka najwyższej jakości sprzętem - badanie organoleptyczne - szczegółowo opracowany plik z indywidualnie dobranymi zaleceniami domowymi obejmującymi pielęgnację domową, terapię zabiegową, suplementację, wskazówki dietetyczne oraz dotyczące stylu życia i radzenia sobie ze stresem Sukces terapii zależy w dużej mierze od Ciebie, Twojego zaangażowania, sumienności i świadomych wyborów.

Opinie

80
Liczba ocen
80
Liczba komentarzy
 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Komentarze użytkowników

Weronika K. napisała:

Podziwiam za wiedzę, holistyczne podejście i świetne prowadzenie biznesu. Zaangażowanie dziewczyn sprawia, że jest motywacja do stosowania się do zaleceń ;) gorąco polecam i dziękuję!

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Karina Ha napisała:

Profesjonalizm, wiedza, atmosfera. Jak zawsze, wszystko na najwyższym poziomie! Czuje się w pełni zaopiekowana i mega wdzięczna? polecam całym sercem!

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Monika G. napisała:

O pani Agacie i jej gabinecie usłyszałam naprawdę sporo dobrych opinii i w związku z tym postanowiłam zawzięcie szukać wolnego terminu, żeby rozpocząć porządne leczenie (udało się dopiero po kilku miesiącach;)). Moje oczekiwania mnie nie zawiodły. Pani Agata zebrała kompleksowy wywiad, zbadała szczegółowo skórę głowy oraz łodygę włosa trychoskopem i widać było od początku, że jest zaangażowana moim przypadkiem, więc upewniłam się, ze trafiłam pod dobry adres. Mam zamiar kontynuować współpracę z Hair&Skin:)

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Gosia L. napisała:

Nigdy żaden lekarz nie zebrał ode mnie tak dokładnego wywiadu. Pani Agata podchodzi do problemów z włosami w sposób holistyczny i udziela wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania. Indywidualnie dobrane zalecenia, miła atmosfera i ogrom przekazanej wiedzy. Bardzo polecam!

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Justyna S. napisała:

To dopiero pierwsza wizyta, ale po rozmowie z Agatą po raz pierwszy uwierzyłam, że jest szansa na uratowanie moich włosów. Po bardzo wnikliwym i kompleksowym wywiadzie otrzymałam zalecenia i rozpisany plan działania. Każda kwestia została dokładnie wyjaśniona, szukamy przyczyn obecnego stanu rzeczy. Polecam z całego serca!

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Asia S. napisała:

"W trakcie wizyty bardzo miła atmosfera, udało mi się uzyskać odpowiedz na wszystkie pytania i zrozumiec też dlaczego robimy tak a nie inaczej (jestem w rodzaju dociekliwych). Po zabiegu włoski i skóra głowy maja się cudownie, są mięciutkie w dotyku a skóra pięknie oczyszczona. Wyszłam zrelaksowana i dowiedziałam się co jeszcze mogę poprawić w swojej pielęgnacji ;)"

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Aleksandra K. napisała:

Cudowne odprężenie przed świętami. Dziękuję za chwilę relaksu i czystą skórę głowy :)

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Weronika C. napisała:

Z całego serca mogę polecić konsultacje u Agaty! Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Na pierwszej wizycie został przeprowadzony szczegółowy wywiad, ze zwróceniem uwagi na dietę, styl życia oraz wyniki badań, a wszystko po to, żeby znaleźć źródło trądziku. Korzystałam z pomocy wielu specjalistów i za każdym razem problem był bagatelizowany. W tym przypadku czuję, że jestem w dobrych rękach! ❤️

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Paulina b. napisała:

Konsultacja kontrolna odbyła się po zabiegach u Klaudii. Skóra głowy jest czysta, włosy mają przestrzeń żeby rosnąć i co dla mnie w ostatnim czasie było istotne: świąd zniknął, a na ubraniach nie pojawia się już łojotokowy śnieg. Agata to brylant! Żaden dermatolog nie pomógł mojej skórze przez wiele lat tak jak ona w rok.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Anna K. napisała:

Jestem zachwycona, zabieg przez Klaudię był wykonany bardzo starannie, w czasie zabiegu czułam się bardzo zrelaksowana. Do tego Klaudia jest bardzo sympatyczna i empatyczna i dba o dobrą atmosferę w trakcie wizyty. Do zobaczenia na kolejnych zabiegach :)

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Marta B. napisała:

Pani Klaudia jest przeurocza, cała wizyta bardzo przyjazna i profesjonalna. A zabieg... świetnie dobrany- czuje i widzę efekty ! Polecam!

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Gosia G. napisała:

Uwielbiam to miejsce, podejście do pacjenta/ klienta jest bardzo profesjonalne, Pani odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie wyjaśnia i jest przy tym bardzo uprzejma.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Monika F. napisała:

Nie wiem czy ten zabieg był bardziej intensywny czy relaksujący.. czekam na następny raz ! ;)

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Emilia M. napisała:

W

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Małgorzata Ż. napisała:

Klaudia wykonuje zabiegi bardzo dokładnie i delikatnie. Mogę śmiało polecić ?? będę wracać ☺️

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Maja M. napisała:

Po konsultacji jestem pewna, że jestem w dobrych rękach i najważniejsze, że są efekty. Polecam! ?

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Katarzyna M. napisała:

Jak zawsze zabiegi super, mega nawilżone włosy i czysta skóra głowy. Polecam z całego serca Klaudię ?

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Mateusz . napisał(a):

To była moja pierwsza konsultacja trychologiczna u Pani Agaty. Jestem zadowolona, Agata szczegółowo wyjaśniła elementy terapii, bardzo skrupulatnie przeprowadziła wywiad , rozpisała wszystkie zalecenia i badania które mam jeszcze wykonać. Szuka przyczyny , ci jest wg.mnie istotne. Przyszłam z problemem wypadania włosów i przetłuszczania się skóry. Będę kontynuować naszą współpracę, bo uważam że Agata jest osobą godną zaufania. Ponad to wizyta była bardzo przyjemna, w miłej atmosferze, na luzie.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Katarzyna R. napisała:

Miło było wrócić na zabieg po dłuższej przerwie. Niezmiennie miło i profesjonalnie! Jak zawsze! Dziękuję :-)

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Julia J. napisała:

"Pani Agata bardzo profesjonalnie oraz holistycznie podchodzi do pacjenta. Dowiedziałam się kilku ważnych nowych informacji, a o swoich włosach myślałam że już wszystko wiem, a okazało się że to nieprawda:) Polecam."

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Izabela B. napisała:

Profesjonalnie i przemiło, jak zawsze usługi na najwyższym poziomie! <3

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Olga domoslavska D. napisała:

Jak zwykle wszystko super, profesjonalna obsługa i są efekty! ?

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Jarek T. napisał(a):

Zabiegi u Pani Klaudii zawsze w przyjemnej atmosferze ?Wszystko na najwyższym poziomie!

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Tomasz S. napisał(a):

Jestem zachwycona efektami kuracji! Atmosfera w salonie na najwyższym poziomie ?

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Karolina Z. napisała:

Rok temu włosy wypadały mi garściami, dzisiaj moje włosy są długie, mocne, a przede wszystkim jest ich dużo. Agata jest osobą niezwykle ciepłą, posiadającą dużą wiedzę, którą wykorzystuje podczas leczenia pacjentów. Bardzo się cieszę, że na nią trafiłam! Gdyby nie ona dzisiaj byłabym już pewnie łysa. Ogromnie polecam!

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Wiktoria S. napisała:

Agata to cudowny specjalista z ogromem wiedzy merytorycznej, w końcu znalazłam kogoś, kto holistycznie podchodzi do problemu wypadania włosów i widzimy już pierwsze efekty! W parze z Klaudią tworzą wymarzony duet - Klaudia ma rękę do zabiegów jak nikt inny i zawsze z niecierpliwością czekam na wizytę ? zabieg jest wykonywany w delikatny i jednocześnie efektywny sposób. Ogromnie polecam!

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Olga I. napisała:

Podczas wizyty u p. Agaty czułam się wyjątkowo - w życiu nie miałam tak pogłębionego wywiadu zdrowotnego, a szkoda – wszyscy lekarze, zwł. rodzinni, powinni brać przykład z pani Agaty ! Czuję, że moje włosy są w bardzo dobrych rękach:-))

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Natalia M. napisała:

Już rok z Wami, nigdzie się nie ruszam! Zawsze profesjonalnie i przede wszystkim widać super efekty! Wcześniejsze wizyty i zabiegi u dermatologa nie dawały praktycznie żadnych efektów. Polecam ! :))

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Iweta P. napisała:

Do hair&skin therapy chodzę już od roku a od niedawna na zabiegi do Klaudii. Zabiegi są wykonywane zawsze bardzo profesjonalnie i w dobrej atmosferze. Mam super efekty, włosy odrastają a wypadanie się zmniejszyło:) polecam serdecznie!! :)

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Bożena A. napisała:

Klaudia jak zwykle pierwsza klasa! ❤️

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Agnieszka B. napisała:

Jestem zachwycona wizytą i holistycznym podejściem do tematu włosów ?

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Anna S. napisała:

Zabieg przyjemny i odprężający. Pani Klaudia jest bardzo sympatyczna :) Jeszcze dużo pracy przed nami, a już po pierwszym zabiegu jest efekt!

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Anna S. napisała:

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji, szczegółowy wywiad oraz otrzymałam zalecenia badan, o których wcześniej żaden lekarz nie powiedział. Pani Agata jest bardzo sympatyczna :) Polecam wszystkim osobom, które borykają się problemami skory głowy!

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Ewa B. napisała:

Bardzo polecam Klaudię! Wykonuje zabiegi bardzo dokładnie. Do tego jest sympatyczna i dba o komfort pacjenta.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Mateusz B. napisał(a):

Bardzo przyjemny zabieg! Czuć ze skóra głowy jest oczyszczona, a Pani Klaudia jest super profesjonalna i przesympatyczna!

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Zosia Z. napisała:

Pani Klaudia jest bardzo miła i uważna na potrzeby klienta. Zabiegi jak zawsze przeprowadzone profesjonalnie i przyjemnie. Jestem zrelaksowana i mega zadowolona :-)

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Paulina I. napisała:

U Agaty zawsze najlepiej. Co tu pisać, wracam co miesiąc, bo są efekty :)

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Izabela B. napisała:

Jestem bardzo zadowolona. Agata jest profesjonalistka w tym co robi. Czas spędzony w gabinecie to korzyść dla twarzy i dla duszy?

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Agnieszka M. napisała:

Wizyta jak zwykle była intelektualną ucztą. Zabiegi oczywiście działają, a pielęgnacja się sprawdza, jednak te spotkania to coś znacznie więcej. Czuć prawdziwą pasję, o której można rozmawiać godzinami.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Mateusz M. napisał(a):

Współpracuje już z panią Agata dwa lata, ale ta współpraca przynosi naprawdę satysfakcjonijace efekty. Ja jestem zachwycona, bo wcześniej słyszałam że tylko sterydy brane doustnie mogą przywrócić mi włosy, a tych nie chciałam brać. Teraz włosy odzyskuje z wielką korzyścią dla całego organizmu, bo ze wskazania p Agaty porobiłam różne badania i odkryłam problemy ogólnoustrojowe, które wpływały też na jakosc włosów. Polecam bardzo

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Krystyna M. napisała:

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p. Klaudii, która profesjonalnie i w przyjemniej atmosferze wykonała wszystkie zabiegi. Polecam :-)

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Anna Z. napisała:

Profesjonalna obsługa. Czas spędzony w gabinecie mega relaksujący. Czuje się jak w domu i za każdym razem wyczekuje kolejnej wizyty. Efekty po zabiegach B.zadowalające??

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Igor K. napisał(a):

Super jak zawsze

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Marta S. napisała:

Byłam u Agaty 4 razy. Za każdym razem doceniam Jej cierpliwość, zaangażowanie, wiedzę, nieszablonowe podejście i nie trzymanie się schematów. Agata słucha, dostosowuje kolejne kroki idziałania do aktualnej sytuacji. Czuję że w końcu jestem w dobrych rękach, czuję się zaopiekowania i moje problemy są zaadresowane. Wiem że na Agatę zawsze mogę liczyć i nie zostawi mnie bez wsparcia i pomocy. Bardzo polecam jako świetnego specjalistę i super osobę.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Natalia G. napisała:

Coraz więcej nowych włosów i coraz mniej wypadających! Jestem bardzo zadowolona.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Alicja M. napisała:

Profesjonalizm i rady w punkt !

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Agnieszka Z. napisała:

Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. Poleciłabym Agatę bez wątpienia.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Natalia D. napisała:

"Zabiegi przeciw wypadaniu włosów jak zawsze przeprowadzone bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Efekty przywracają mi wiarę w to, że już niedługo będę mogła cieszyć się zdrowymi i gęstszymi niż do tej pory włosami. Mezoterapia igłowa twarzy - obawiałam się, że zabieg będzie nieprzyjemny, a moja twarz po nim przez pierwsze dni nie będzie wyglądała dobrze. Agata wykonała go bardzo delikatnie i poza małymi śladami (które dało się ukryć pod makijażem) nie mam żadnych siniaków itp. Jestem zachwycona! Dziękuję :-)"

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Adrianna R. napisała:

Wizyta przerosła moje oczekiwania. Agata z jednej strony wykazała się ogromnym profesjonalizmem i wysoce spersonalizowanym podejściem, a z drugiej strony niezwykłą gościnnością. Jestem pewna, że udzielone przez nią rady wpłyną pozytywnie nie tylko na wygląd moich włosów, ale i na zdrowie całego organizmu. Serdecznie polecam!

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Ewa J. napisała:

Po raz kolejny powtórzę, że pani Agatka to czarodziejka:) jestem niesamowicie wdzięczna, że trafiłam właśnie do Niej:) Byłam załamana i kompletnie straciłam wiarę, że uda mi się zapanować nad wypadaniem włosów, dzięki terapii i stosowaniu się do wszystkich zaleceń jestem przeszczęśliwa bo jest ogromny postęp! Pani Agata ma ogromną wiedzę, jest profesjonalistka w każdym calu! Polecam z całego serca!❤️❤️❤️

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Weronika J. napisała:

Zawsze jestem zadowolona z usług p. Agaty. Kontynuuję zabiegi mezoterapii igłowej. Dobrze dobrany preparat, są efekty.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Gabriela W. napisała:

Z całego serca polecam Panią Agatę, pomocna oraz rzetelna !

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Maciej Ż. napisał(a):

Wszystko luks. Solidny background research i ustalony plan działania.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Karolina C. napisała:

Jestem po 3 intensywnym zabiegu. Od 2 miesięcy stosuje się do zaleceń pielęgnacyjnych zarekomendowanych przez Agatę i jestem pod ogromnym wrażeniem efektów. Włosy wyglądają zdrowo, prawie nie wypadają (w porównaniu do tego co było wcześniej), rośnie bardzo dużo tzw. baby hair. Jestem zachwycona.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Małgorzata B. napisała:

"Jak zawsze profesjonalnie i miło :-) Dziękuję."

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Magda K. napisała:

Wszystko w jak najlepszym porządku. Kompetentna osoba .

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Malgorzata M. napisała:

Jestem naprawdę niesamowicie zadowolona z wizyty. Po raz pierwszy ktoś poważnie podszedł do mojego problemu i przeprowadził wyczerpujacy wywiad. Teraz czekam na zalecenia i zacznę wdrażać je w życie.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Agata B. napisała:

Wizyta przerosła moje oczekiwania. Mój problem został rozpatrzony bardzo dokładnie i dostałem szczegółowe informacje i zalecenia na jego temat. Polecam!!!

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Tyszko -. napisał(a):

Super efekty po zabiegu!

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Oliwia Ł. napisała:

"Agata posiada ogromną wiedzę. Jest profesjonalna, komunikatywna i bardzo sympatyczna. Zostałam wysłuchana, dostałam konkretne zalecenia i dużo wartościowych informacji. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty :-) "

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Maria G. napisała:

"Pani Agata jak zawsze na medal! Polecam każdemu, kto boryka się z wypadaniem włosów. Ja na szczęście trafiłam do Pani Agaty i już na pewno zostaje! "

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Bartosz M. napisał(a):

Jak zawsze wizyta u Pani Agaty to przyjemność i kolejna porcja wiedzy. Chodzę już ponad rok i włosy zaczęły odrastać, więc jestem bardzo zadowolona.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Sebastian H. napisał(a):

Pani Agatka- CUDOWNE RĘCE I OGROM WSPANIAŁEJ WIEDZY. Polecam serdecznie!!!

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Anna S. napisała:

To już kolejna wizyta u Pani Agaty a ja nadal nie mogę się nadziwić jaką jest cudowną specjalistką w swojej dziedzinie! Współpraca jest od samego początku super profesjonalna, odbył się szczegółowy wywiad a podane zalecenia były dogłębnie przemyślane. Pani Agata odpowiada na każde pytanka szczegółowo, jest cierpliwa i zawsze przygotowana. Szczerze polecam- patrzy na pacjentów holistycznie.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Angelika L. napisała:

Pani Agata to osoba, której można zaufać w 100%. Rzeczowa, kompetentna, a przy tym cierpliwa i ciepła osoba - wytłumaczy i odpowie na każde pytanie. WIzyta trwała ok. godziny - badanie trichoskopem, omówienie zdjęć, problemu, szczegółowe zalecenia związane z suplementacją, pielęgnacją, żywieniem. Do tego warto podkreślić, że pani Agata jest ze mną w stałym kontakcie, w razie jakichkolwiek wątpliwości mogę napisać i się skonsultować. Polecam każdemu :)

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Marta B. napisała:

Z czystym sumieniem polecam! Wspaniałe, holistyczne podejście do pacjenta. Nie mam już problemu ze skórą głowy (ŁZS), a i nareszcie moja skóra twarzy wygląda naprawdę bardzo dobrze. Żaden lekarz dermatolog (maści i łykanie retinoidów...) nie zajął się mną w tak profesjonalny sposób jak p. Agata. Nareszcie ktoś nie uznał, że "taka moja uroda" tylko zaczął poszukiwać przyczyny złej jakości skóry i odpowiednio się nią zajął.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Maria Ł. napisała:

MEGA ?

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Katarzyna Z. napisała:

To była pierwsza wizyta, która w mojej opinii była bardzo profesjonalna. Dostałam wskazówki, czekam na kolejne. Ogólnie polecam.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

kateryna v. napisała:

5 gwiazdek to za mało, dałabym dużo więcej. Za to, że nie mam już strupów łupieżu na głowie, za pojawiające się baby hair, za atmosferę jaka panuje w salonie, za profesjonalizm i dobre rady, za uśmiech i serduszka! <3 bardzo polecam.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Faustyna R. napisała:

Bardzo kompleksowa i profesjonalna wizyta. Pani Agata wykazuje się całościowym podejściem, dużo tłumaczy. Bardzo cieszę się na kontynuowanie terapii pod okiem specjalisty. Polecam!

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Katarzyna T. napisała:

Pełen profesjonalizm, atmosfera i przecudowna Pani Agata, która jest moją czarodziejka i dzięki której odzyskałam nadzieje ze może być dobrze;) tylko trzeba czasu, cierpliwości i sumienności ;) z całego serca polecam!!!

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Katarzyna Ł. napisała:

Wszystko jak zawsze super.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Martyna O. napisała:

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Kompleksowa i fachowa porada. Cholistyczne spojrzenie na problem pacjenta. Szczerze polecam.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

William S. napisał(a):

Wiyzta najlepsza jak do tej pory -bylam u dermatologow i zaden nie powiedzial i nie ocenił mojego stanu włosów tak jak zrobiła to Pani Agata. Jestem jej wdzięczna i napewno powierze w jej rece swoje włosy ? plecam z czystym sumieniem.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Katarzyna K. napisała:

Polecam zabiegi u Agaty Suskiej - profesjonalen podejście, miła atmosfera no i przede wszystkim efekty widoczne gołym okiem. Po zabiegu skóra staje się bardziej sprężysta i zagęszczona - efekt zauważam po mniej-więcej tygodniu. Goi się szybko, 2-3 dni, o ile w ogóle są ślady.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Dobrosława K. napisała:

Pani Agata- wspaniały Fachowiec i do tego cudowna Osoba. Polecam z całego serca.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Paulina B. napisała:

Profesjonalnie w miłej atmosferze. Polecam.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Anna K. napisała:

Profesjonalnie.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Norbert W. napisał(a):

Bardzo pozytywnie odczucia.Pani Agata zrozumiałym językiem prowadzi konsultacje. Objaśnia na czym ma polegać kuracja.A przede wszystkim podnosi na duchu pacjenta.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Magdalena I. napisała:

Jak zawsze u Agaty jest bezpiecznie i skutecznie :) Polecam zabiegi wykonywane profesjonalną ręką.

 • 10 / 10
 • 10 / 10
 • 10 / 10

Bardzo dobra

80 Komentarzy
15
Renesansowa 5a
01-905 Warszawa

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek 08:00 - 21:00
 • Wtorek 08:00 - 21:00
 • Środa 08:00 - 21:00
 • Czwartek 08:00 - 21:00
 • Piątek 08:00 - 21:00
 • Sobota 09:00 - 16:00
 • Niedziela nieczynne
 • nieczynne
506 096 566

NIP: 9462628789
REGON: 380608810