Korzystaj wygodniej dzięki aplikacji mobilnej!

Studio Fryzur Szafrański

Wolnosci 54/60 , Częstochowa

Studio Fryzur Sergiusza Szafrańskiego to komfortowa przestrzeń, w której - pod okiem profesjonalnych stylistów fryzur - zadbasz o swój nienaganny wizerunek i w czasie przyjemnych spotkań zrelaksujesz się i nabierzesz nowych sił do działania. Dokonujemy tutaj stylizacyjnych cudów: perfekcyjnie dobieramy kolor włosów do Twojego typu urody i doradzamy Ci twarzowe fryzury, które podkreślą naturalne piękno. Nie boimy się wyzwań i jesteśmy otwarci na propozycje oraz sugestie. Przeprowadzamy kompleksowe metamorfozy, wsłuchując się w Twoje potrzeby. Doradzamy indywidualne rozwiązania, pasujące właśnie do Ciebie. Proponujemy skuteczne zabiegi pielęgnacyjne, które znacząco poprawią kondycję włosów i dodadzą im zdrowego blasku. Swoją pracę opieramy tylko na bezpiecznych i skutecznych produktach, za których jakość ręczymy. Niezależnie od sytuacji, jesteśmy Twoim wizerunkowym doradcą i najlepszym przyjacielem Twoich włosów. Gwarantujemy pełną satysfakcję z efektów naszej pracy i zapewniamy, że nowa fryzura przypadnie Ci do gustu i oczaruje Twoje otoczenie. Zapraszamy do Częstochowy na Al. Wolności 54/60. Możesz dokonać rezerwacji online. Jeżeli nie znajdziesz dogodnego terminu- skontaktuj się z naszą recepcją, która prowadzi listy rezerwowe- pod numerem telefonu 502-732-511. Jeżeli chcesz zarezerwować termin na usługę u Sergiusza Szafrańskiego- nasze recepcja prowadzi zapisy (rezerwacje online u Sergiusza są niedostępne).

Usługi

Fryzjer

Koloryzacja

farbowanie jednolite
2 h
230.00 - 350.00 zł
Wybierz

Koloryzacja jednolita nie obejmuje dodatkowych usług, tj. dekoloryzacja, czy refleksy. Usługa ta polega na uzupełnieniu odrostu i odświeżeniu koloru na długości włosa, bądź zmianie odcienia, lub przyciemnieniu koloru do dwóch tonów. Jeżeli chcesz uzyskać kolor jaśniejszy- konieczna będzie dekoloryzacja-znajdziesz ją jako usługę metamorfozy. Natomiast jeżeli chcesz przyciemnić włosy o więcej niż dwa tony- usługę koloryzacji trzeba połączyć z usługą pigmentacji. Więcej informacji oraz pomoc w wyborze usługi możesz uzyskać telefonicznie.
farbowanie ze słonecznym reflexem
3 h
300.00 - 400.00 zł
Wybierz

Usługa polega na wykonaniu koloryzacji z dodatkiem refleksów. Refleksy mogą zostać wykonane w różnym rozmieszczeniu na włosach. Zależy to od zamierzonego efektu i do każdego jest dobierane indywidualnie.
Refleks słoneczny
3 h
250.00 - 390.00 zł
Wybierz

Refleksy w tym wariancie wykonujemy na naturalnych włosach. Usługa ta nie obejmuje koloryzacji nasady. Rozmieszczenie refleksów dostosowujemy indywidualnie do oczekiwanego efektu- najczęściej większość refleksów skupia się na wierzchu włosów i przy twarzy, aby efekt wyglądał subtelnie i naturalnie. Jeżeli chcesz, abyśmy wykonali dużo refleksów na twoich włosach (efekt sombre, subtelngo rozjaśnienia dużej ilości włosów)- to również powinnaś wybrać tę usługę.
Koloryzacja+dekoloryzacja odrostu
3 h
250.00 - 400.00 zł
Wybierz

Usługa ta polega na rozjaśnieniu odrostu i koloryzacji włosów. Dla kogo jest sugerowana? Jeżeli nosisz włosy blond, a masz ciemny odrost, który należy rozjaśnić- ta usługa powinna być odpowiednia. Rozjaśniamy odrost, następnie farbujemy go i odświeżamy kolor na długości.
Refleksy AirTouch (metoda niteczkowa)
5 h
300.00 - 550.00 zł
Wybierz

Refleksy wykonane tą metodą prezentują się delikatnie, subtelnie. Sprawią, że twoja fryzura nabierze dynamizmu, a kolor będzie wyglądał trójwymiarowo. Stosując tę metodę możemy uzyskać mocniejsze rozjaśnienia i dzięki temu chłodniejsze kolory refleksów.
Tonacja refleksów (odświeżenie odcienia)
1 h 30 min
130.00 - 200.00 zł
Wybierz

Jeżeli jakiś czas temu miałaś wykonane refleksy i należy już odświeżyć ich odcień, a nie chcesz rozjaśniać kolejnych refleksów (odpowiada Ci ilość naturalnego koloru od skóry) to możesz wybrać tę usługę- odświeżymy odcień na wcześniej wykonanych refleksach.
Tonacja refleksów ze strzyżeniem
1 h 30 min
170.00 - 270.00 zł
Wybierz

Usługa polega na odświeżeniu odcienia refleksów wykonanych podczas wcześniejszej wizyty. Przy tej usłudze nie rozjaśniamy nowych refleksów- tylko nadajemy im odcień. Usługa ta obejmuje strzyżenie, a cena jest uzależniona od wyboru pracownika.
Konsultacja fryzjerska
15 min
50.00 - 130.00 zł
Wybierz

Konsultacja polega na indywidualnym ustaleniu możliwości wykonania fryzury, bądź koloryzacji. Wykonujemy konsultacje strzyżeń, koloryzacji, strzyżenia i koloryzacji oraz przedłużania włosów. Jeżeli usługa zostanie wykonana w ciągu 30 dni od konsultacji- cena usługi zostanie pomniejszona o koszt konsultacji.
Konsultacja Metamorfozy
0 min
150.00 - 150.00 zł
Wybierz

fryzura koktajlowa
1 h
100.00 - 140.00 zł
Wybierz

Fryzura koktajlowa to lekka i prosta stylizacja polegająca na nie utrwalonym spięciu częściowym, bądź całkowitym włosów. Cechuje ją naturalność. Idealnie wpasuje się na lunch biznesowy, poranne spotkanie, bądź do pracy.
modelowanie
45 min
50.00 - 80.00 zł
Wybierz

Fryzura dzienna, polega na wysuszeniu włosów nadając im odpowiedni kierunek. Modelowanie nie obejmuje loków, ani upięć.
próbna stylizacja ślubna
2 h
350.00 - 600.00 zł
Wybierz

Podczas wykonywania próbnej fryzury ślubnej dobieramy indywidualnie uczesanie i ustalamy wszystkie aspekty fryzury. Najlepiej aby fryzura próbna była wykonana nie wcześniej niż dwa tygodnie przed dniem ślubu. Jeżeli chcesz zarezerwować termin stylizacji do ślubu oraz próbnej stylizacji, zapraszamy do telefonicznego kontaktu z nasza recepcją 502-732-511. Cena obejmuje dwie stylizacje: próbna oraz docelową.
stylizacja ślubna
2 h
350.00 - 600.00 zł
Wybierz

Stylizacja fryzury Panny Młodej w najważniejszym dla niej dniu. Fryzury dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta. Wszystkie ustalenia i propozycje omawiamy podczas wykonania fryzury próbnej. Zachęcamy aby próbna fryzura została wykonana nie wcześniej niż dwa tygodnie przed ślubem. Jeżeli chcesz zarezerwować termin stylizacji do ślubu oraz próbnej stylizacji, zapraszamy do telefonicznego kontaktu z nasza recepcją 502-732-511. Cena obejmuje dwie stylizacje: próbna oraz docelową.
upięcie / fale / loki
1 h 30 min
130.00 - 200.00 zł
Wybierz

Polecamy usługę na wesela, galowe wyjścia, imprezy okolicznościowe i inne. Usługa obejmuje mycie, wygładzenie włosów i wykonanie loków/fal, albo upięcia włosów. Dla Panien młodych przewidziano usługę fryzury ślubnej, która znajdziesz na liście naszych usług.
Stylizacja Pana Młodego w dniu ślubu
30 min
40.00 - 60.00 zł
Wybierz

ampułka mineralizująca/wzmacniająca
15 min
60.00 - 90.00 zł
Wybierz

Ampułki wzmacniające włosy. Stosujemy je podczas, lub po umyciu włosów (w zależności od rodzaju ampułki). Jest to usługa, którą wykonujemy dodatkowo podczas usługi głównej, np. strzyżenia, modelowania, czy koloryzacji. Do wybory dwa rodzaje: REPAIR- ampułka wzmacniająca i mineralizująca włosy. Ma właściwości nawilżające, naprawcze i kondycjonujące. Wygładza i pogrubia włosy. Nadaje połysk, ułatwia rozczesywanie oraz zapobiega rozdwajaniu się końcówek. ACTION- ampułka z linii przeciw wypadaniu włosów. Ma właściwości oczyszczające i przeciwzapalne dla podrażnionej skóry. Wspomaga jej regenerację oraz metabolizm, co zauważalnie wpływa na moc cebulek włosa i neutralizuje ich wypadanie.
maseczka
15 min
80.00 - 100.00 zł
Wybierz

Maska połączona ze specjalnym boosterem, który wzmaga jej działanie. Stosujemy je po umyciu włosów. Jest do usługa, którą wykonujemy dodatkowo podczas usługi głównej, np. strzyżenia, modelowania, czy koloryzacji. Jest to podstawowy wariant pielęgnacji. który polecamy do regularnej pielęgnacji, podczas wizyty w salonie. Indywidualnie dobieramy rodzaj maski i rodzaj boostera (repair, hydra, keep color, x-curly, volume-up i inne), aby uzyskać jak najlepsze efekty.
OLAPLEX zabieg
1 h 30 min
250.00 - 250.00 zł
Wybierz

Jest to zabieg regenerujący wewnętrzną strukturę włosów. Polecamy go dla włosów naturalnych, farbowanych i rozjaśnianych. W szczególności włosy często poddawane zabiegom chemicznym powinny być intensywnie pielęgnowane. Po zabiegu będą zdrowsze i mocniejsze.
Zabieg odbudowy HS3 z kaszmirową keratyną
2 h
290.00 - 290.00 zł
Wybierz

BIOACTIVE HS3 to innowacyjna, naturalna kuracja stworzona w 95% z naturalnych składników na bazie unikalnej kaszmirowej keratyny. W ramach serii dostępne są produkty pielęgnacyjne do odsprzedaży, ale przede wszystkim specjalistyczny pakiet kosmetyków, który pozwala na wykonanie kuracji w salonie fryzjerskim. Specjaliści FARMAGAN polecają zabieg Hs3 dla włosów: cienkich, słowiańskich, które po zabiegu są pogrubione bez zbędnego obciążenia zniszczonych i porowatych, których struktura zostaje wyrównana i wygładzona po zabiegu koloryzacji lub rozjaśniania - zabieg odbudowuje włos od wewnątrz oraz regeneruje jego łuskę
Keratynowe prostowanie
4 h
500.00 - 500.00 zł
Wybierz

Keratynowe prostowanie
4 h
500.00 - 500.00 zł
Wybierz

Zabieg keratynowego prostowanie włosów. Jego efekty utrzymują się kilka miesięcy- dokładny czas zależy od rodzaju włosów, sposobu pielęgnacji oraz częstotliwości mycia włosów. Kuracja została wzbogacona o składniki, które poprawiają nawilżenie, blask i wzmacniają włosy, a przy tym wszystkim niwelują efekt puszenia się i skrętu włosów.
Pielęgnacja z infrazonem (plus ozonowanie)
0 min
100.00 - 100.00 zł
Wybierz

Przy pielęgnacji z zastosowaniem infrazonu używamy maski z boosterem, który wzmaga jej działanie. Produkty dobieramy indywidualnie względem potrzeb włosów. Dodatkowo podczas zabiegu włosy są ozonowane. Zabieg ten polecamy dla wszystkich rodzajów włosów.
Przedłużanie Włosów
2 h
0.00 zł
Wybierz

Wykonujemy przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą kanapkową. Kolor włosów i ilość kanapek dobieramy indywidualnie, dlatego na usługę zapraszamy po uprzednim wykonaniu konsultacji.
strzyżenie damskie
1 h
80.00 - 160.00 zł
Wybierz

Usługa obejmuje konsultacje, mycie, strzyżenie włosów i stylizacje dziennej fryzury. Fryzury dobieramy indywidualnie dla każdego klienta.
strzyżenie grzywki
15 min
15.00 - 30.00 zł
Wybierz

Usługa podcięcia samej grzywki. Jeżeli potrzebujesz skracać grzywkę częściej, niż Twoje regularne wizyty w salonie- możesz rezerwować tę usługę.
Strzyżenie męskie
45 min
45.00 - 100.00 zł
Wybierz

Podstawowa usługa dla Panów. Jeżeli potrzebujesz tylko skrócić włosy- to usługa dla Ciebie. Polecamy również pielęgnacje włosów, produkty do domowej stylizacji i koloryzacje męską (dostępną w odrębnej usłudze).
Wolnosci 54/60
42-202 Częstochowa

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek 08:00 - 20:00
  • Wtorek 08:00 - 20:00
  • Środa 08:00 - 20:00
  • Czwartek 08:00 - 20:00
  • Piątek 08:00 - 20:00
  • Sobota 08:00 - 16:00
  • Niedziela nieczynne
  • nieczynne
502 732 511