Eliza
sobota, 17 grudzień 2022
U Pani Agnieszki jestem klientką od dobrych kilku lat. Nigdy nie wyszlam z salonu rozczarowana /niezadowolona z uslugi. Jest bardzo perfekcyjną i kreatywną osobą. Zawsze czekam na kolejną wizytę bo wiem ze po raz kolejny zaskoczy mnie nowościami z przeszkolonym warsztatem. Dzis wyszlam cala w euforii. Taka stara- nowa ja. Dziękuję pięknie za metamorfozę. ❤️❤️❤️ Ps. Zabawa kolorami 😉😉