Aldona
środa, 30 czerwiec 2021
Zachowanie nie poważne, nigdy nie miałam zarzutów do Zrobionych paznokci. Aż do tej pory w niedzielę Pani nagle mi odwołała wizytę a dzisiaj spóźniłam się ponad 10 minut i dodam, że pierwszy raz bo myślałam, że mam na 18.30 a nie 18.15 a pani stwierdziła, że nie zdąży mi zrobić paznokci i nawet przepraszam nie usłyszałam.