Patrycja
piątek, 26 kwiecień 2024
Bardzo ładnie i starannie wykonany pedicure :)
Byłam w tym salonie pierwszy raz i wiem że na pewno wrócę - bardzo miła obsługa, duży wybór kolorków, a przy okazji Pani Oliwia wykonuje paznokcie z dużą starannością i delikatnością, co przy pedicure nie jest oczywiste :)