Ewa
poniedziałek, 24 luty 2025
Profesjonalizm na najwyższym poziomie!_x000D_
Jestem zachwycona wizytą. Fryzjer dokładnie wysłuchał moich oczekiwań i doradził idealną koloryzację. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Atmosfera w salonie jest bardzo przyjazna, a obsługa profesjonalna i miła. Na pewno wrócę i polecam każdemu, kto szuka świetnej jakości usług fryzjerskich!