Lucyna
piątek, 11 luty 2022
Z czystym sumieniem polecam ten Salon. Przesympatyczna obsługa, począwszy od Pani, który umawia wizyty jak i Panie, które tam pracują. Profesjonalizm w każdym calu. Z ogromną przyjemnością korzystam regularnie z usług, a moje włosy są dopieszczone i zadbane.