Anna
poniedziałek, 10 sierpień 2020
Jestem bardzo zadowolona z usług w tym salonie, fryzura piękna, trwała i bez dużej ilości lakieru czyli bardzo naturalna. Polecam każdemu, ja przychodzę i w ciemno proszę o czekanie, bez pomysłu I nigdy się nie zawiodłam 😉