Co tu dużo pisać... Pani A. nie zawsze słucha wszystkich słów klienta i robi po swojemu ale efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania. W końcu to ona jest specjalistą... Szacunek i podziękowania
P.S. słucha, słucha - interpretacja jest nad wyraz słuszna
Opinia zweryfikowana
Agnieszka
czwartek, 9 marzec 2017
5.00/5
Opinia zweryfikowana
Anna
czwartek, 9 marzec 2017
5.00/5
Wreszcie strzyże mnie fryzjer, który zna się na tym, co robi i wie co dla klienta jest najlepsze. I do tego wciąż się doszkala! :) moje włosy nigdy tak dobrze nie wyglądały, a ja sama czuję się w nich fantastycznie. Do tego nienaganna obsługa, zawsze coś pysznego do wypicia na czas kiedy włosy się upiększają, swobodna atmosfera... Tak się zyskuje stałych klientów. Dziękuję!
Opinia zweryfikowana
Grzegorz
środa, 8 marzec 2017
5.00/5
Super miejsce i jak zwykle zadowolenie z usługi ;)