Witam,
Ocena 5 to zdecydowanie za mało:) Salon, ludzie w nim pracujący, wykonana praca zasługują na najwyższą notę i ogromne słowa pochwały. Z czysty sumieniem gorąco polecam wszystkim ten salon. Jestem przekonana, że nasza współpraca będzie trwała wiele lat.
Opinia zweryfikowana
Karolina
środa, 8 luty 2017
5.00/5
Opinia zweryfikowana
Patrycja
środa, 8 luty 2017
5.00/5
Weronika świetnie dobrała kolor do moich włosów, jestem bardzo zadowolona z efektu, atmosfery i całości wizyty i na pewno wrócę na kolejną :)
Opinia zweryfikowana
Stanisława
środa, 8 luty 2017
5.00/5
Jak zwykle bardzo miło i profesjonalnie dziękuje jestem bardzo zadowolona