Wizyta jak zawsze , w bardzo miłej atmosferze. Wszelkie sugestie Mistrza Andrzeja okazały się trafione. Niby tak samo, ale jednak z subtelnymi zmianami koloru. Po prostu najlepiej jak można. Pozdrawiam, Barbara Ososińska
Opinia zweryfikowana
Joanna
piątek, 24 marzec 2023
5.00/5
Jak zawsze wszystko perfect
Opinia zweryfikowana
Dominika
czwartek, 23 marzec 2023
5.00/5
Miło i sprawnie
Opinia zweryfikowana
Agnieszka
środa, 22 marzec 2023
5.00/5
Jak zawsze najlepiej:)
Opinia zweryfikowana
Katarzyna
poniedziałek, 20 marzec 2023
5.00/5
Kolor REWELACJA strzyżenie, jak zawsze, też.
Opinia zweryfikowana
Adam
sobota, 18 marzec 2023
5.00/5
Pełen profesjonalizm, polecam!
Opinia zweryfikowana
Ewa
piątek, 17 marzec 2023
5.00/5
Nowa fryzura, trafiona w punkt. Jak zawsze w dobrej atmosferze i zapewnieniu poczucia ważności każdego klienta.
Opinia zweryfikowana
Sylwia
czwartek, 16 marzec 2023
5.00/5
Polecam Weronikę. Pełen profesjonalizm i przemiła osoba 🙂