Serdecznie polecam. Oczekiwany efekt został spełniony, w salonie jest fachowa i rzetelna obsługa, profesjonalne podejście do klienta .
Jestem bardzo zadowolona
Opinia zweryfikowana
Paulina
wtorek, 24 styczeń 2023
5.00/5
Klasycznie pełne porozumienie 💫
Opinia zweryfikowana
Adam
poniedziałek, 23 styczeń 2023
5.00/5
Opinia zweryfikowana
Milena
sobota, 21 styczeń 2023
5.00/5
Super jak zawsze.
Opinia zweryfikowana
Małgorzata
środa, 18 styczeń 2023
5.00/5
Jestem zachwycona i wdzięczna za fachowość i serdeczność😘🌸