Jest to moja kolejna wizyta w Salonie i choć trwała bardzo długo, upłynęła w przemiłej atmosferze, a praca i zaangażowanie Pani Pauliny nie mają sobie równych! Na każdym etapie było widać pełen profesjonalizm, świetne podejście i dokładność oraz ogromną wiedzę Pani Pauliny. Widać, że Pani Paulina, to co robi wynika z jej pasji i oddaje całą siebie. Czas spędzony w salonie minął rewelacyjnie, a tak pysznej kawy nie ma w wielu kawiarniach! ;) Zarówno koloryzacja, pielęgnacja jak i strzyżenie były spełnieniem moich oczekiwań. Pani Paulina zna potrzeby moich włosów, potrafi świetnie doradzić, dobrać odpowiednią pielęgnację, co w konsekwencji daje wspaniały efekt na wielu płaszczyznach.
Opinia zweryfikowana
Hanna
sobota, 3 grudzień 2022
5.00/5
Suuper, zupełnie inna fryzura niż się spodziewałam. Jestem bardzo zadowolona. Hurra
Opinia zweryfikowana
Dominika
czwartek, 1 grudzień 2022
5.00/5
Było profesjonalnie i sprawnie.
Opinia zweryfikowana
Mirosława
wtorek, 29 listopad 2022
5.00/5
Jak zwykle jestem bardzo zadowolona👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾
Opinia zweryfikowana
Maria
sobota, 26 listopad 2022
5.00/5
Jak zawsze pełen profesjonalizm i usługa na najwyższym poziomie
Opinia zweryfikowana
Lucyna
środa, 23 listopad 2022
5.00/5
Jak zwykle mile spędzony czas w salonie i pełen profesjonalizm
Opinia zweryfikowana
Agnieszka
środa, 23 listopad 2022
5.00/5
Profesjonalistka w każdym calu. 🙂
Opinia zweryfikowana
Łucja
czwartek, 17 listopad 2022
5.00/5
W ten zimny poranek bardzo ciepłe przyjęcie mnie w salonie.Pani Weronika wykonała piękna fryzurę i zaopiekowała się mną do końca pobytu w salonie. Pełen profesjonalizm.Pobyt na myjce to przyjemność spowodowana delikatnym masażem. Dziękuję i bardzo polecam wszystkim ten salon.