Włosy po zabiegu są:
nawilżone ,wyglądają zdrowo
o wiele grubsze , dzięki odbudowaniu ich struktury
zrewitalizowane i łatwe w rozczesywaniu
robią się miękkie i sypkie
stają się bardziej błyszczące
są zdyscyplinowane wygładzone w 30 %
Jest to prosta droga do pięknych i zdrowych włosów.
Efekt może utrzymywać się od 4 do 8 tygodni.
350 zł
180 min
2.5 H BOTOX pielęgnacja + WYGŁADZENIE
Włosy po zabiegu są:
nawilżone ,wyglądają zdrowo
o wiele grubsze , dzięki odbudowaniu ich struktury
zrewitalizowane i łatwe w rozczesywaniu
robią się miękkie i sypkie
stają się bardziej błyszczące
są zdyscyplinowane wygładzone w 30 %
Jest to prosta droga do pięknych i zdrowych włosów.
Efekt może utrzymywać się od 4 do 8 tygodni.
300 zł
150 min
PIELĘGNACJA KERASTASE SPECJALNY MIX w dniu innej usługi
80 zł
5 min
Strzyżenie damskie
Strzyżenie Damskie na PROSTO+pielęgnacja +stylizacja włosy długie
Strzyżenie Damskie na PROSTO+pielęgnacja +stylizacja
Konsultacja
Mycie głowy
Pielęgnacja
Strzyżenie na prosto
Modelowani
Stylizacja
100 zł
60 min
STRZYŻENIE DZIEWCZYNKI do 6 LAT
70 zł
45 min
STRZYŻENIE GRZYWKI lub bok/tył
25 zł
15 min
STRZYŻENIE DAMSKIE Karolina
140 - 180 zł
75 min
STRZYŻENIA DAMSKIE Sylwia
140 - 180 zł
90 min
Strzyżenie męskie
ODSIWIACZ COWER +STRZYŻENIE MESKIE
130 zł
60 min
STRZYŻENIE MESKIE+BRODA
100 - 130 zł
75 min
STRZYŻENIE CHŁOPCA do 6L
60 zł
30 min
STRZYŻENIE MESKIE
Konsultacja
Mycie głowy
Strzyżenie
Stylizacja
CENA ZALEŻY OD DŁUGOŚCI WŁOSÓW I CZASU PRACY
70 - 90 zł
45 min
STRZYŻENIE BRODY
40 zł
30 min
Stylizacja
MODELOWANIE+PROSTOWANIE WŁOSÓW
Mycie głowy
Odpowiednia pielągnacja
Modelowanie
Stylizacja
Byłam umówiona u Nikoli, świetna obsługa, wszystko bez zarzutów, nie mam na głowie tego co chciałam, ale z góry doradzili co mogą zrobić, żeby nie zniszczyć włosów i po kroku będziemy je ratować:) 10/10!!
Opinia zweryfikowana
Janusz
środa, 24 styczeń 2024
5.00/5
Polecam
Opinia zweryfikowana
Paweł
piątek, 5 styczeń 2024
5.00/5
Jak zawsze pełen profesjonalizm😉
Opinia zweryfikowana
Paulina
środa, 3 styczeń 2024
5.00/5
Pani Sylwia jak zwykle świetnie strzyże, nie są dla niej problemem długie, gęste, grube włosy. Bardzo polecam.