Mariola
poniedziałek, 13 marzec 2023
Pani Sylwia powinna otrzymać Złote Nożyczki! (że o premii nie wspomnę 😉)
To, co wyczarowała na mojej głowie to sztos - a jestem mega upierdliwą i trudną klientką, mam tego świadomość 🤦♀️😅😁
Z całego serducha polecam Sylwię, ze spokojem o efekt końcowy jej pracy 🤩
W ogóle uważam, że Wyczesani mają prawdziwych fachowców - Pani Sylwia to kolejna osoba pod skrzydłami Pana Mariusza, która słucha klienta (pozdrawiam Panią Anię) - a to ogromna część sukcesu!
Pozdrawiam, Mariola