Barbara
piątek, 7 listopad 2025
Jak zwykle profesjonalizm pod każdym względem. _x000D_
Strzyżenie u p. Mariusza- 100% zadowolenia- fachowo, z dużą starannością, ale też sympatycznie i bezstresowo._x000D_
A na recepcji nieoceniona p. Natalia zawsze witająca uśmiechem, życzliwa i gotowa do pomocy._x000D_
Polecam i pozdrawiam całą ekipę 'Wyczesanych' 🥰