Maria
środa, 28 sierpień 2019
Baleyage/Pasemka/Refleksy
Pani Natalia bardzo profesjonalna, pomocna i sympatyczna. Konkretnie odpowiada na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości klienta. Sama usługa wykonana bardzo sprawnie a zarazem dokładne. Jestem bardzo zadowolona z efektów i polecam salon i Panią Natalię w 100%. Dziękuję i widzimy się ponownie !