Jan
środa, 5 październik 2022
Barber Komplet + Wosk (Nos i Brwi)
Poprzednia wizyta u Kuby wszystko super, aczkolwiek z tej dzisiejszej nie jestem zadowolony.Po zakończonej wizycie odczuwałem ból na uchu z powodu zacięcia.Dla osób noszących okulary nie jest to przyjemne miejsce ponieważ naciskają w miejsce rany.Przyglądając się bardziej w lustrze włosy na brodzie(miejsce to nad podbródkiem pod ustami)są aż za bardzo skrócone co rzuca się w oczy i wyglada nie naturalnie.