Marcin
czwartek, 16 marzec 2023
Klasyczne Strzyżenie męskie, WOSK USZY
Co kobieta, to kobieta!!!
Klasyczne strzyżenie w wykonaniu Pauliny to czysta przyjemność. Usługa wykonana szybko, fachowo i w bardzo miłej atmosferze, Do tego łyk czarnej kawy i człowiekowi chce się żyć. Zasłużone 5 gwiazdek.