Wojciech
wtorek, 29 sierpień 2023
Strzyżenie Męskie
Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Mateusza. To bardzo uprzejmy i kulturalny człowiek. Podobało mi się to, że słucha klienta i nie narzuca na siłę swojej wizji strzyżenia.
Polecam i wrócę w niedalekiej przyszłości :)