Pani Weronika spelnila moje oczekiwania. Jestem zadowolona z efektu
Opinia zweryfikowana
Monika
środa, 18 styczeń 2017
5.00/5
Profesjonalna obsluga, mila atmosfera.
Polecam
Opinia zweryfikowana
Aleksandra
wtorek, 17 styczeń 2017
5.00/5
Rewelacja!!! To w skrócie i rozbudowie sensu 😁 Cała usługa wykonana nan najwyzszym poziomie. Pani Natalia, która mnie strzygła jest bardzo profesjonalną i sympatyczną osobą. Dokładnie spełniła moje oczekiwania, bardzo uwaznie mnie wysłuchała i 'stworzyła' to co chciałam. Fryzura trafiona w punkt :) Na pewno wrócę, super miejsce, super energia, super ludzie :*
Opinia zweryfikowana
Iwo
wtorek, 17 styczeń 2017
5.00/5
Opinia zweryfikowana
Monika
wtorek, 17 styczeń 2017
5.00/5
Jak zawsze jestem bardzo zadowolona :)
Opinia zweryfikowana
Karolina
wtorek, 17 styczeń 2017
5.00/5
Super efekt! Kolor boski!
Opinia zweryfikowana
Aleksandra
wtorek, 17 styczeń 2017
5.00/5
Jak zwykle ekstra. Klientka bardzo zadowolona :)
Opinia zweryfikowana
Ewa
wtorek, 17 styczeń 2017
5.00/5
Usługa na najwyższym poziomie- profesjonalnie, w miłej atmosferze. Jest jedno ale ! Zbyt dobrą czekoladę serwują ..klientki odchudzające się cierpią katusze ;)