Fryzjer z wizją- Marta od razu zrozumiała o co mi chodzi, zaproponowała kolor i jednocześnie kosmetyki, które go utrwalą, o czym zwykle się nie myśli, pokazała jak układać fryzurkę, więc nie mam problemu w domu. Gorąca czekolada to miły dodatek :)
Opinia zweryfikowana
Genowefa
czwartek, 12 styczeń 2017
5.00/5
usluga zostala wykonana profesjonalnie
Opinia zweryfikowana
Adam
czwartek, 12 styczeń 2017
5.00/5
Opinia zweryfikowana
Sabina
środa, 11 styczeń 2017
5.00/5
Opinia zweryfikowana
Agata
środa, 11 styczeń 2017
5.00/5
Było i jest cudownie
Opinia zweryfikowana
Barbara
środa, 11 styczeń 2017
5.00/5
Jak zwykle spotkanie minęło w sympatycznej atmosferze, efekty stylizacji w pełni spełniły moje oczekiwania dzięki profesjonalnej obsłudze Pana Andrzeja, Pani Marty i pani Pauliny. Dziękuję i do zobaczenia Barbara Ososińska
Opinia zweryfikowana
Aleksandra
środa, 11 styczeń 2017
5.00/5
Opinia zweryfikowana
Wioleta
wtorek, 10 styczeń 2017
5.00/5
Jak zwykle bardzo profesjonalnie i fachowo!!!
Ze względu na brak czasu i częste zmiany w moim grafiku nie zapisuję się do konkretnej osoby i nie wiem na kogo trafię, a zawsze mam świetnie zrobione włosy. Andrzej raz dobrał mi farbę i nie mam problemu z wyborem na kolejnych wizytach. Wczoraj nauczyłam się jak w bardzo prosty sposób zwiększyć objętość moich długich włosów. Dziękuję:)))