Kolejny raz fantastyczna fryzura Pani Ewelina jest kopalnią pomysłów a i wykonanie mistrzowskie
Opinia zweryfikowana
Aleksandra
niedziela, 1 styczeń 2017
5.00/5
Opinia zweryfikowana
Ewa
niedziela, 1 styczeń 2017
5.00/5
Mega efekt :) cudowna atmosfera i cudowni ludzie :) oczekiwania jak zawsze spełnione w 100%
Nigdy nie zawodzą a jak trzeba to zawsze celnie doradzą
Opinia zweryfikowana
Daria
niedziela, 1 styczeń 2017
5.00/5
Najwyższy poziom obsługi od 'dzień dobry' do 'do widzenia'. Nawet moje nieplanowane nieco wcześniejsze przyjście zostało wykorzystane i spożytkowane na położenie maski na włosy.
Polecam!