Jak zawsze wyszłam zadowolona z wielkim uśmiechem namalowanym na twarzy.
Opinia zweryfikowana
Ola
piątek, 16 grudzień 2016
5.00/5
Opinia zweryfikowana
Joanna
czwartek, 15 grudzień 2016
5.00/5
Opinia zweryfikowana
Agnieszka
czwartek, 15 grudzień 2016
5.00/5
Wszystko super. Dziękuję
Opinia zweryfikowana
Ania
czwartek, 15 grudzień 2016
5.00/5
Profesjonalnie, jak zawsze na najwyższym poziomie.
Opinia zweryfikowana
Natalia
środa, 14 grudzień 2016
5.00/5
Opinia zweryfikowana
Anna
środa, 14 grudzień 2016
5.00/5
Opinia zweryfikowana
Kasia
środa, 14 grudzień 2016
5.00/5
Jestem zachwycona nowym kolorem włosów oraz profesjonalną usługą
Opinia zweryfikowana
Joanna
wtorek, 13 grudzień 2016
5.00/5
Pan Andrzej to Mistrz w swoim fachu. Jestem Jego klientka od niemal 10 lat i zawsze wychodzę zadowolona z obsługi i profesjonalnego podejścia do klienta.