Ideał jak zawsze! Super obsługa, przemiła atmosfera bardzo wysoka jakość usług. Polecam.
Opinia zweryfikowana
Beata
wtorek, 13 grudzień 2016
5.00/5
Jak zawsze wszystko super i profesjonalnie. Gorąco polecam i pozdrawiam serdecznie całą ekipę.
Opinia zweryfikowana
Ewa
poniedziałek, 12 grudzień 2016
5.00/5
Cudowna atmosfera i profesjonalnie wykonanie
Opinia zweryfikowana
Marta
poniedziałek, 12 grudzień 2016
5.00/5
Jestem bardzo zadowolona
Opinia zweryfikowana
Joanna
poniedziałek, 12 grudzień 2016
5.00/5
Opinia zweryfikowana
Dominika
poniedziałek, 12 grudzień 2016
5.00/5
Super wizyta , Weronika jest kochana
Opinia zweryfikowana
Aneta
poniedziałek, 12 grudzień 2016
5.00/5
Andrzej genialny artysta. Byłam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Trafił idealnie w moje oczekiwania:))) Wiem, że czeka nas bardzo owocna współpraca. Poza tym Andrzej jest niezwykle kulturalną, miłą i niezwykle kontaktową osobą. Atmosfera w salonie super. Wszyscy pracownicy uśmiechnięci, mili. Bardzo polecam salon. Do zobaczenia wkrótce:)))