Andrzeju cieszę się,że po raz kolejny Ci zaufałam- niby niewielka zmiana, ale efekt WOW. Jestem mega zadowolona i czuję się super w nowej fryzurze🥰
Opinia zweryfikowana
Andrzej
sobota, 12 luty 2022
5.00/5
Opinia zweryfikowana
Sebastian
piątek, 11 luty 2022
5.00/5
Opinia zweryfikowana
Katarzyna
piątek, 11 luty 2022
5.00/5
Po prostu świetnie!
Opinia zweryfikowana
Andrzej
czwartek, 10 luty 2022
5.00/5
Jestem zachwycony strzyżeniem, pani Paulina jest prawdziwą artystką do tego jest przemiła i niesamowicie profesjonalna.
Opinia zweryfikowana
Gosia
czwartek, 10 luty 2022
5.00/5
Niezmiennie jestem zachwycona 🥰 zawsze pełen profesjonalizm a zarazem ciepła i życzliwa atmosfera. Miejsce skupiające ciekawe osobowości i dobrych ludzi. Zawsze chce się wpadać i zawsze żal już wychodzić. Można poczuć się jak u siebie 🤗 super zespół i super miejsce na mapie Torunia 👌
Opinia zweryfikowana
Urszula
czwartek, 10 luty 2022
5.00/5
Przemiła atmosfera i 100% zadowolenia.
Opinia zweryfikowana
Jolanta
środa, 9 luty 2022
5.00/5
Jestem bardzo zadowolona z koloru. Dziękuję Pani Marcie nie tylko za koloryzację ale także za przemiłą atmosferę i jak zawsze fajną rozmowę. Pozdrawiam całą załogę.