Koloryzacja i strzyżenie idealne. Pani Paulina doradzała na każdym etapie, a jej wiedza i doświadczenie dały lepsze efekty niż oczekiwałam :)
Opinia zweryfikowana
Daniela
czwartek, 27 styczeń 2022
5.00/5
Super salon, miła obsługa i atmosfera.
Jestem bardzo zadowolona ..widać, że Pani Marta lubi pracę (kompetencja) i ludzi.
Opinia zweryfikowana
Aleksandra
środa, 26 styczeń 2022
5.00/5
Jak zawsze wszystko idealnie!
Opinia zweryfikowana
Katarzyna
środa, 26 styczeń 2022
5.00/5
Jak zawsze, super.
Opinia zweryfikowana
Marta
środa, 26 styczeń 2022
5.00/5
Opinia zweryfikowana
Sebastian
środa, 26 styczeń 2022
5.00/5
Opinia zweryfikowana
Jolanta
środa, 26 styczeń 2022
5.00/5
Bardzo dziękuje Pani Natalii za mile spędzony czas i proste włosy :)
Sześć godzin bardzo szybko upłynęło w rodzinnej atmosferze, tutaj zawsze czuje się jak w domu. A to dzięki ekipie tam pracującej. Pozdrawiam w Nowym Roku i wszystkiego co najlepsze życzę
Opinia zweryfikowana
Sara
środa, 26 styczeń 2022
5.00/5
Jak zwykle miło, przyjemnie i PROFESJONALNIE!
Opinia zweryfikowana
Łucja
piątek, 21 styczeń 2022
5.00/5
Jak zwykle w pięknym klimacie nie tylko ciekawa koloryzacja włosów ale również uzyskanie jednego z efektów wizyty w salonie czyli super nastroju . Dziękuję Pani Marto ,a salon bardzo polecam.