Cudowni ludzie. Pełen profesjonalizm w tym co robią .Polecam
Opinia zweryfikowana
Dorota
sobota, 23 listopad 2024
5.00/5
Ogromny profesjonalizm, miła atmosfera, indywidualne podejście do klienta, a przede wszystkim skuteczność zabiegów. Polecam z całego serca Paną Doktor Magdalenę Wawrzyniak-Hojczyk 😊
Opinia zweryfikowana
Zuzanna
niedziela, 1 wrzesień 2024
5.00/5
Polecam, profesjonalne zabiegi 🫶🏻
Opinia zweryfikowana
ewa
czwartek, 22 sierpień 2024
5.00/5
Bardzo polecam, zabieg wykonany z najwyższym profesjonalizmem, w przemiłej atmosferze i pięknych wnętrzach.
Opinia zweryfikowana
Karolina
sobota, 6 sierpień 2022
5.00/5
Polecam serdecznie, profesjonalna obsługa, Panie bardzo miłe i wszytko wyjaśniają odnośnie zabiegu.
Opinia zweryfikowana
Paulina
środa, 3 sierpień 2022
5.00/5
To był mój zabieg przypominający po 2 latach. Jestem stałą klientką i uważam ze jest to miejsce dla każdego kto ceni sobie profesjonalizm jakość i bezpieczeństwo ! Polecam wszystkim
Opinia zweryfikowana
Joanna
środa, 3 sierpień 2022
5.00/5
Polecam z całego serca, pełen profesjonalizm 💝
Opinia zweryfikowana
Mariusz
wtorek, 2 sierpień 2022
5.00/5
Super depilacja. Efekty już po pierwszym zabiegu. Polecam