Usługa manicure hybrydowego wypadła naprawdę kiepsko - Pani wycięła mi skórki 'na żywca', bez uprzedniego namaczania i rozmiękczenia. Okropny ból przy myciu rąk i innych czynnościach �� niektóre miejsca przy paznokciu są tak gleboko wycięte, że regeneracja tych ran na pewno zajmie kilka dni..