Farbowanie wł. długie (strzyżenie i modelowanie w cenie)
Bardzo miła i wykwalifikowana fryzjerka. Bardzo delikatna, doskonale rozpoznała moje potrzeby. Jednocześnie wyczerpująco odpowiedziała na moje pytania, z inicjatywą i wiedzą w sprawie cięcia i pielęgnacji. Zdecydowanie polecę usługi u P. Wiktorii. :)