Agnieszka
sobota, 10 styczeń 2026
Pedicure hybrydowy +opracowanie stóp
Niestety zmieniono mi osobę, która miała wykonywać Pedi. Nie jestem zadowolona, ponieważ paznokcie zostały pomalowane w taki sposób jakby już miały odrost, w dodatku w niektórych miejscach skórki są zalane. Lakier miejscami przebija, bo akurat należy do tych bardziej wymagających.