Roksana
piątek, 19 grudzień 2025
Manicure żelowy / przedłużanie / kolor hybryda
Jestem bardzo zadowolona z wykonania paznokci! Kształt idealnie dopasowany, kolor przepiękny, a samo wykonanie na najwyższym poziomie - precyzyjne i bardzo estetyczne. Dodatkowo atmosfera podczas wizyty genialna, pełen relaks i miła rozmowa. Spotkałam się ze świetnym i bardzo profesjonalnym podejściem przy problematycznej sytuacji. Widać ogromne zaangażowanie i dbałość o klienta. Bardzo doceniam takie podejście. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę!