FryzjeriADA by Katarzyna i Adrianna Gucwa, ul. Reymonta 13
Reymonta 13, Czechowice-Dziedzice
5/5
Usługi
Szczegóły
Opinie

Promowane

Makijaż permanentny brwi
Cena 900 zł. W cenę usługi nie jest wliczona korekta (usługa dopigmentowania do 10tyg). Kolor, kształt oraz metodą są omawiane na wizycie. Pigmentacja następuje dopiero po wyrażeniu zgody i akceptacje rysunku przez klienta. Zapis wymaga wpłaty bezzwrotnego zadatku potwierdzającego zapis. Proszę w tym celu o kontakt z Adą 577 457 550. Pamiętaj, że zabieg makijażu permanentnego jest zabiegiem z przerwaniem ciągłości naskórka. Upewnij się przed zapisem, że nie masz przeciwwskazań do wykonania go. PRZECIWWSKAZANIA BEZWGLĘDNE: - ciąża - alergia na barwniki fryzjerskie - łuszczyca i bielactwo w fazie aktywnej - nieustabilizowana cukrzyca - hemofilia - HIV - żółtaczka typu C - opryszczka w fazie aktywnej - zażywanie leków retinoidowych - stany zapalne w organizmie (choroby i przeziębienia) - tendencje do keliodów i bliznowaceń PRZECIWWSKAZANIA WZGLĘDNE (do konsultacji z linergistą) - epilepsja - zmiany skórne w obszarze zabiegowym - choroba nowotworowa - żółtaczka typ B - karmienie piersią - arytmia serca - nadpobudliwość nerwowa - choroby gałki ocznej - kuracja sterydami (2 miesiące od ostatniej dawki) - leki antydepresyjne - antybiotykoterapia (2 tyg od ostatniej dawki) - leki rozrzedzające krew (apap, ibuprom) - odżywki stymulujące porost rzęs - świeże iniekcje skórne w celach estetycznych (odczekaj 6 tyg) Pamiętaj by do wizyty odpowiednio się przygotować: - Nie pij alkoholu 24h przed - Nie zażywaj środków odurzających 24h przed - Nie zażywaj leków przeciwbólowych i niesteroidowych leków przeciwwzapalnych w dniu zabiegu - Nie pij kawy na 8h przed zabiegiem - Nie opalaj się intensywnie na 2 tyg przed zabiegiem - Nie wykonuj jakichkolwiek stylizacji brwi na 2 tyg przed zabiegiem W razie pytań zadzwoń 577457550
800 - 900.01 zł
 180 min
Sombre/Ombre + OLAPLEX
Ceny uzależnione od długości włosów oraz ilości produktu zużytego do wykonania usługi. Cena NIE ZAWIERA strzyżenia. W celu jej wykonania należy dodać usługę podczas zapisu.
550 - 700 zł
 300 min
Laminacja brwi + farbka + botoks
Warunkiem wykonanej laminacji brwi, jest BRAK wykonywanej henny klasycznej jak i pudrowej w ostatnich 3 tygodniach. Laminację wykonujemy co 8 tyg.
170 - 170.01 zł
 60 min
Henna Pudrowa
130 - 130.01 zł
 60 min

Fryzjer

Strzyżenie damskie

Strzyżenie męskie

Modelowanie i czesanie

Koloryzacja

Zabiegi fryzjerskie

Pielęgnacja

Koloryzacja męska

Upięcia

Kosmetyczka

Makijaż

Brwi i rzęsy

Makijaż Permanentny

Zabiegi laserowe

Usuwanie PMU

Copyright 2024 Saloner Sp. z o.o.