Poza pełnym profesjonalizmem Pana Andrzeja, cudownie przebywa się w nowym, odlotowo urządzonym salonie. Życzliwość całej ekipy każdorazowo daje poczucie swobodnego komfortu. No i Yoko, słodziak :)
Opinia zweryfikowana
Magdalena
wtorek, 18 styczeń 2022
5.00/5
Opinia zweryfikowana
Adam
niedziela, 16 styczeń 2022
5.00/5
Opinia zweryfikowana
Monika
niedziela, 16 styczeń 2022
5.00/5
Opinia zweryfikowana
Ewa
piątek, 14 styczeń 2022
5.00/5
Opinia zweryfikowana
Dorota
czwartek, 13 styczeń 2022
5.00/5
Bardzo wysoka jakość usług, profesjonalne podejście do klienta . Przemiła atmosfera.