Jestem bardzo zadowolona z koncepcji jaka Marta mi przedstawiła - w sumie miałyśmy podobne pomysły co do fryzury. Kawa była pyszna tak samo jak efekt końcowy. Jestem mega zadowolona.Do zobaczenia w czerwcu ;)
Opinia zweryfikowana
Anna
niedziela, 9 styczeń 2022
5.00/5
Idealnie!
Opinia zweryfikowana
Yusheng
niedziela, 9 styczeń 2022
5.00/5
I strongly recommend here, professional and comfortable!
Opinia zweryfikowana
Marzanna
poniedziałek, 3 styczeń 2022
4.00/5
Nowe strzyżenie trochę mnie zaskoczyło. Przyzwyczajam się :)
Koloryzacja jak zwykle REWELACJA!
Opinia zweryfikowana
Anna
czwartek, 30 grudzień 2021
5.00/5
Warto było czekać :)
Opinia zweryfikowana
Kamila
czwartek, 30 grudzień 2021
5.00/5
Wspaniała i profesjonalna obsługa! Nowy wystrój cudowny 😍.
Opinia zweryfikowana
Joanna
środa, 29 grudzień 2021
5.00/5
P.Weronika jak zwykle spełniła moje oczekiwania za co jej bardzo dziękuję 😊